Renault 21 nakon udesa PRODAJA

Renault 21 nakon udesa PRODAJA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Renault 21 Felge

CoL3-99 je napisao(la):
uzmi manji profil,mada meni ovo ne izgleda kao da je 50,izgleda visi:cool:

50 je cini ti se :123: heh druze gume sam nove uzeo tak da bolje da su sad na laguni a za ovog ce doci valjda nafaka jednog dana hehehe sad je u planu pojacalo da se uzme i sicevi od R19 16v

ZELA GTI je napisao(la):
auuu šteta,vidi se na prednjem točku da su jedva upale.Dobro bi mu legle;)

ma mogao je on motati lijevo desno hehe,ali je zapinjalo od amortizer (presiroke za njega jbg 16' ke)
 
RE: Renault 21 Felge

Eh ovako znaci,dosao red da se i ja odlucim malo obNOVITI !!! hehe... dakle ovaj Renault 21 je na prodaju,u planu je uzeti Renault Megane cuope...
cijena 3500KM registrovan cijelu godinu tj do 25marta 2011 godine.:icon_smile:
 
Član
RE: Renault 21 nova vijest

megane coupe je mi je pre lijepo auto.Crni,motor 1,6 16 v,ništa bolje ti netreba;)Sretno s prodajom i sretno s kupovinom.

p.s. ima jedan tamno plavi u Mostaru,prodaje se,2002 godina
 
RE: Renault 21 muzika

Stigla muzika,evo kako to izgleda u pitanju je:
-JBL subwoofer 1100w
-Renegade pojacalo 1100w
-Dva zvucnika JBL 210w 8"

Sve je to novo lijepo zapakovano,samo ceka na ugradnju :icon_smile: nadam se da ce dobro drmati iza ledja hehe

4j1ow.jpg
kako to sve izgledaa.....
 
RE: Renault 21 muzika

Muzika stavljena,utisci brrr.........imal sta za glavobolju heehe......sutra cu da snimim i uslikam pozz
 
RE: Renault 21 muzika

marko_v je napisao(la):
gdje si nabavio ovaj jbl woofer i koliko para ako nije tajna ?

nezz tacno koliko je para jer sam dobio iz njemacke...:icon_smile: burazer mi poslao tak da nisam pitao konkretno za cijenu sub-a.Inace sve zajedno je 550Eura sa kablovima.Znaci dva zvucnika,pojacalo,kablovi i sub.
 
Član
RE: Renault 21 muzika

ima ona jedna slika gdje imaju iste felge ko na mom kecu:cool:,a sto se tice renaulta svaka cast samo naprijed:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top