Renault#21# - Komentari projekta

Renault#21# - Komentari projekta

Enese pajdo,vidjecemo jos trenutno trazim skim bih trampio 2 gume,iako su skoro nove moram ih mjenjat jer su te dvije 195/55 ne pasu nazad a napred ruzno,tj ruzno je kako god il napred il nazad hehehehheheheh
moram ujednacit s ovim 195/45 idealna je dimenzija za moje auto

P.S zato nisam slikao od naprijed auto hahahhaha
 
Legend
renault_fan je napisao(la):
hehe,prijatelju...prije polaganja dobio ovo auto na poklon,vozao vozao i odlucio sredit prvo auto,po svoj prilici ostat ce i kada dodje nesto mladje :D drag mi je,pa onda pokusavam da to utegnem koliko se utegnut i uljepsat da.
Naravno zao mi je samo sto ce ubrzo u penziju,tj jos malo i ostat ce parkiran u garazi da ceka ili motorČinu ili sta ti ja znam vec sta...hehe
Nazalost neces vidjet reNo na t.show jer moram radit ove felge :D

Ma biti ce to sve OK... samo mi nikad pameti necemo doci... ;)
 
Legend
eee fakat pre glomazno , pokusaj vidjeti kod Jaske u Stijeni , zna imati 195 45 i polovno , jefin je inace i sa novim gumama , nema veze vidimo se mi ovako , kao ljudstvo .... ;)
 
Izgleda da cemo se mi vidjet na t show hahahaha.....Danas covjek zove ja mu dodjem jos para,na to sve nigdje naci guma,spura me krenula jebavat i pukne me nesto i odem i vratim svoje felge...
:icon_confused:
ebg prodajem svoje opet,pa kasnije trazit ipak i neke 15 s falcom :icon_cry:
 
Član
Evo pajdo,morao sam to reci pred svima,svaka cast,presluso si kadju (1.4) i audia a4 1.6,nije to mala stvar ;)
Renola u top formi :lol:
P.s drug kocka ce sad doci i reci da je kadjo trokirO :D
 
Član
Start je napisao(la):
Evo pajdo,morao sam to reci pred svima,svaka cast,presluso si kadju (1.4) i audia a4 1.6,nije to mala stvar ;)
Renola u top formi :lol:
P.s drug kocka ce sad doci i reci da je kadjo trokirO :D

kadjo jest trokrO :lol:
tih min 15KS vise razliku napravi u 2-3-oj ostalo isto idu, jes da je francuz al ide renola....al' nikako hahahahah
sala sala....jaaaaaači si
 
BHT Ovisnik
fino fino, drago mi je vidjeti da netko sređuje ovako nesto neuobicajeno na nasim cestama,prava lađa:cool:
 
CoL3 je napisao(la):
fino fino, drago mi je vidjeti da netko sređuje ovako nesto neuobicajeno na nasim cestama,prava lađa:cool:

ma ne ide se na nesto pretjerano,sve je ovo low budzet hehe ali samo nek se gura...bice bolje abd
a eto imao sam zelju na ludu neku kombinaciju,a ove felge su opet vise za ovog fazona nego prosle :D
 
Top