RC freek & the Godfather

RC freek & the Godfather

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
moja garaza je danas narucila PTP Turbo Kit koji ce se prvo na jednoj probnoj osmici testirati.
(dostava 10 - 12 tjedana :icon_eek:)
posto se ima problema sa mapiranjem (npr. Greddy Turbo) a da moja osmica ne bude probant (garancija i te stvari)..
pa ako uspije, prebacujemo ga na godinu meni :cool:

group-ead48a93-9e69-42c4-8465-2363f24b5a4f-420.jpg


i-fcc05784-faaf-4522-97ba-433a7ab51106-420.jpg


i-72b8329e-d6b7-481a-a44d-b93b9fd3e3e3-420.jpg


PTP Turbo Kit
 
Član
i imat cu cak vremena za kaficu *lol* 150 more horses
ee ako se mogne mapirati. pricala sam dosad sa par ljudi koji su ugradili greddy i nikako da srede auto.. wankel je fin, ali ne jednostavan..
 
da,da,nek je sa srecom!
jaooo JOS 150 ks,maaaaajko! ja imam samo 75 :lol:

nego,prvo da velim zao mi je za ono sto se dogodilo,ne mogu reci "jebes motociklistu" (stari mi je poginuo na motoru (tudjom krivicom) iako mi tog kretena nije zao s obzirom da je vozio pjan kao sto mi nije zao ni jednog drugog PJANOG vozaca.
dalje,mazda iz casopisa meni je gotivna jer ja pusim taj race look i konacno jedva cekam prve slike.daj nam bar nesto uslikaj! :)
 
Član
oopa fino fino...
od sad kad krenes za bih na autoputu zg zupanja ces morati praviti pauzu za kaficu :),da ti ne bi naplatili kaznu za prosjecnu brzinu 240 :D
 

JD.

Član
lov2xlr8 je napisao(la):
od sad kad krenes za bih na autoputu zg zupanja ces morati praviti pauzu za kaficu :),da ti ne bi naplatili kaznu za prosjecnu brzinu 240 :D

hahaha dobro si :) al samo treba pazit da odes sam na kaficu a ne sa presretacima :lol:


a bice zvjer rx8 sa ovim turbo kitom stvarno mada ona super ide i bez turba :)
 
Član
Ako supije sljakat ovo, bolecurina ce biti ....moja RCat, budi oprezna kasniej sa gasom, da ne bi Wankel podivljao hehehe :D
 
Član
erole, sad se nema jos nista slikati. zadnja karambolka "nataknuta" :lol:

to sve sredjujem sad kad dodjem u slavonskom brodu, tamo stize ovaj novi branik. a danas smo utvrdili krkanluk-tuning. jarani kad su zadnji put lakirali (popravljali) bijelu boju prelakirali prozirnim lakom preko naljepnica. danas kad smo poceli ih skidati = :icon_eek: odmah sam zvala a covjek kaze samo je cekao moj poziv. to ce skinuti kad budu branik radili.. ma cuvam zivce.. ne mogu mi nist' ^^

hvala vam .. drzite samnom palceve da se mogne solidno mapirati..




prije hm.. 3 ili 4 tjedna kad sam se vracala za njemacku. autoput slav. brod - zagreb..
nisam vidjela presretaca :) a bi mi mrsko i saltat u 6tu brzinu xD

ps: kako sada izgleda jos




vidi se da je desna cijev uvucena. plastika oko cijevi sa neki 10 sarafa pricvrscena da je ne izgubim. na prelazu od branika na blatobran
zadnji dio uvijek iskoci moze kisa napadati :icon_surprised: ali bit ce to :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top