RC freek & the Godfather

RC freek & the Godfather

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jooj RC ajd umjesto da ja nabavljam dio po dio sa mazde, ajmo se zamjenit za auta i gotovo...nije beg cicija majku mu, ajd zazmirit cu na jedno oko razliku cijene izmedju Fabijane i Mazge hahaha :D
 
Član
bad nafaka
..bad september

auspuhfa6.jpg


kada: danas oko podne
gdje: slav. brod izlaz na brzu cestu, naplatna rampa autoput
ko: motociklista
steta: 6500,- eura
osteceno: aupuh, desna cijev/lonac, ovjes, branik, blatobran, felga.

policija i sudski vjestac su bili na licu mjesta, vjestac poslije u mazda salonu kad je auto dignuto na hm.. hebebuehne (?) da se pogleda odozdol.

motociklista se dobro izubijao, ali mu nije ostalo nekih teskih pozlijedica, valjda ga je drzao alkohol, koji je poslije policija
kod njega testirala, 0,97 promille.

eto sad..

vozam je ovako sjebanu.. skinut branik oko auspuha, jer se topi.
sutra ce pokusati toliko da srede da mogu voziti do njemacke i narucuju se novi branik, auspuh i ostali dijelovi tako da budu vec tu, kad u novembru dodjem.

namjera sredinom oktobra ici na radove i doci sa astrom - aaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrgggggggggggggggggggghhhhhhhhhh
 
Član
Fakat steta, ali bas. Auto je dignuto na dizalicu, to si htjela reci. A tog motociklistu ne treba žaliti nimalo. Sad valja opet auspuh cekati, felge ces svakako druge, ali opet steta, moze se valjda napraviti i prodati sve komplet. Nek si ti dobro, nek nije bilo trzajnih posljedica, a auto ce se popraviti, i onda od mene dobivas djetelinu za srecu :icon_smile:
 
Član
eh ***** ti peh.... steta... matere mi... al hajd neka nije gore... valjda osiguranje pokrije.... nek je ziva glava sto kazu
 
Član
e jbg...bas me sjeba...steta auta, jebes motoristu...hajde ba, nek tebi nije nista, ima osiguranje i pare, sve ce se sredit...
 
Član
ma i meni je prva pomisao bila skocit mu u lice..
gdje u ponedjeljak ga doveze sa lakiranja. pa lakirer ce me usanjati vishe.

nadam se da ce troskovi se pokriti, da ne popushim..
 
Član
ej RCat... naso sam u nekom americkom magazinu predstavljanje.... RX8 tunirane.... pa ako hoces... da ti skeniram i postavim ovdje....
 
Član
vidjet cemo sutra koliko, kad odvoje auspuh od njega

a opet sve zasmrdilo, iako je prva plastika skinuta i u gepeku se prebacuje, auspuh se dalje iskrivio i sad przi branik. usmrdila sam cijelu ulicu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top