RC freek & the Godfather

RC freek & the Godfather

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
auto je ekstra unutrasnjost top ma nema sve je za cistu 10 na skali od 0 do 10 svaka cast malo se ovakvih auto vidja na cestama bih vidjaju se krkanlu tuning recimo od daski se skivaju karambolke sto sam ja jednom vidio na golf 1 kad nisam umro od smijeha hahahhahaha :lol:
 
Član
taj presretac mi nije nista.. ali neki dan "naheba" pravo.. umalo da ostanem na kazni od 7000 kuna + god. zabranu voznje po hrvatskoj.. macinim pogledom izvucem nekako 1000 kuna i bjezi na naplatnu rampu slav. brod istok.. bili su sa crnim audiem dali a4 ili s4 pojma nemam obojica u uniformi a iza lijepo pise "bitte folgen - polizei"
 
Član
hebga.. zurila za Tz da stignem do 21h.. bilo je dobro preko 200
ah da.. nisam imala dovoljno kuna sa sobom euro nisu htjeli primiti nego me dopratishe do naplatne rampe sl. brod istok da tu promjenim novac. tad mi radnik naplatne kaze da sam na dobre naisla, jer neku vecer dopratishe nekog slovenca koji je 8 500 hrk morao da plati - uff
 
Član
heheheh ma dobro si prosla, a sad ce RX biti bas zvijer, ono sto smo se dogovorili Rcat bice brzo gotovo u finalnim sam radovim, jbg imam puno skolskih obaveza sry za OT:icon_smile::icon_smile::icon_smile:;);)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top