RC freek & the Godfather

RC freek & the Godfather

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RCat je napisao(la):
...ubuduce tuniram novoosnovanu firmu, zivot kraj buduceg covjeka i pelene..

eeeee, pa cestitke... fino je to, nek ti je sa srecom sa novim covjekom, novom bebom i slicno... nadam se da ces biti sretna!
 
Početnik
oh, izvini... ti napisa "pelene" itd., pa smo pretpostavili... a bas bi ti bilo lijepo, sto da ne...bebe su super!

u svakom slucaju, eto, sretno s cim god to insinuiras da pokusavas... samo nemoj previse mastati, da se ne pokvare zelje...

papa... (nadam se)

ps. ignore je super, zar ne... bas onako... slatko...
 
Član
oh, izvini... ti napisa "pelene" itd., pa smo pretpostavili... a bas bi ti bilo lijepo, sto da ne...bebe su super!

u svakom slucaju, eto, sretno s cim god to insinuiras da pokusavas... samo nemoj previse mastati, da se ne pokvare zelje...

papa... (nadam se)

ps. ignore je super, zar ne... bas onako... slatko...

necije maste su sarene tu si u pravu.. nacula i nacitala sam ih se dosta.. no ima i ozbiljnijih stvari u zivotu. ima i onih koje ih konstantno prate i ostvaruju.
sa muzom na strani ce i pelene doci na red, sto ne znaci da je vec na putu dijete.

prvo jedno pa drugo. sreca pa ne moram cekati da mi muz tek odraste. tako da nam se ni ne zuri. a ja sada opet fino onaj svoj ignore button i slatko mi.. :)

da da.. papa
 
Početnik
eeee, bas ne razumijem sto si tako negativna... boze, kao da te neko napada... hmm... bas cudno...

drago mi je da si nasla nekog svojih godina, samo nemojte previse dugo cekati, da ti ne otkuca bioloski sat...

;)
 
Član
veceras vidjen mazdica,neki momak za volanom,
ja gas koji put dao,reko da malo trznemo kamerice kod interauta a mazda nishta..
 
Član
MrShadow je napisao(la):
RCat je napisao(la):
do kraja iduceg tjedna ces je jos vidjati po tz i okolini onda ode u germaniju

steta,steta:icon_cry:

Samire,drzi se...daleko od ociju,daleko od srca :)

nije receno da cu je odmah iduci tjedan prodati. odluka je uglavnom pala :)
i dugo vec nista ne radim na mazdi, ne vuce me aman bas nista. samo me podsjeca na iz budalestine nabijene kilometre, koje joj sad smanjuju cijenu.. iz gluposti se uci :)

imat ce samir jos prilike se u mazgi provozati

@ lov2xlr8

ti negdje na ircu zivis?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top