Razbijen SLS danas u TUZLI

Razbijen SLS danas u TUZLI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nije mi dinamika ovog udes nikako jasna.Na mercedesu ostecena desna strana,na busu takodjer.A neko rece da je vozac automobila skrenuo malo lijevo da bi izbjegao autobus,pri tome udario u passata iz suprotnog smjera,ali ne vidim da je uopste ostetio lijevu stranu???Nije i passata zaobiso valjda :lol:
 
Član
BlackPrince86 je napisao(la):
Nije mi dinamika ovog udes nikako jasna.Na mercedesu ostecena desna strana,na busu takodjer,znaci autobus je prelazio cestu.A neko rece da je vozac automobila skrenuo malo lijevo da bi izbjegao autobus,pri tome udario u passata iz suprotnog smjera,ali ne vidim da je uopste ostetio lijevu stranu???Nije i passata zaobiso valjda :lol:

meni si ovdje najgori ti... imas auto od 300 i nesto konja i raspravljas sa ljudima koji voze auta od 60-70 ks koji tebi objasnjavaju sta znaci kurcenje, gasanje i brzina... imas tog nisana i znas da mu ne mozes odoliti na gasu kakva god da je cesta a zamisli imati mercedesa sa preko 500ks... tako da ovi "strucnjaci" koji ne mogu navuci svoja auta na ovoj dionici preko 150km/h nemaju pametnijeg posla nego kukati na ove vozace koji imaju brza auta, a svi znamo da nema covjeka na ovom forumu da ne divlja izmedzu auta, na pravcu, otvorenom putu kucanje auta do max. speed-a i slicno... i onda kad se desi neki udes negdje i svi pocnu da kukaju kako je taj divljao i sl. i samo taj ne valja a svi ostali fini ccccc
 
Član
Steta ode ovakvo auto :icon_rolleyes: A mi parimo oci na sajmu da je barem sjest u njega lik ga slupa odma posle sajma :icon_rolleyes:

Ajd mozda ga i uspije popravit,mada ova lpkva ulja ispod auta ne daje bas dobru nadu
 
Član
Ne pitaj me odakle mi prvi milion, za ostale cemo pricati-
ako je imao za jednog, sigurno si moze i drugog priustit,
a u krajnjem slucaju paglu je ako mu nije kasko:icon_smile:
 
Član
Ma cisto sumnjam da je imao kasko, kupio ga juce pa daj da se odmah provozam, nek' me vide, necu se valjda slupat. Znam da je neko pricao za vlasnika HIFA pumpe da je imao problema jer ga niko nije htio kasko osigurati al' se peglao duze vremena i uspio na kraju. Steta ovakvog auta, stvarno rijetkost na nasim cestama.
 
Administrator
a ko je rekao da je kupljen prije dan dva...
ko je rekao da je kupljen na sajmu...
i jest isti kao merc sa show-a, ali niko nije rekao da je to taj auto... i auta sa show-a se sigurno nisu vozila po ulici da bi dosla do odredista, vec su sigurno dosla na labudici...


ljudi mozda saznamo cije je auto i jos podataka...

price odmah pocele kruziti... cekajte malo;)
 
Član
Ovaj merc voza lik iz Kladnja, zlatar neki navodno, i koliko sam cuo vec duze je vremena u njegovom posjedu. Sad jedino mi nije jasno otkud na A-M-Show-u na jezerima. Ne sumnjam da ce steta biti nadoknadjena tako da bespotrebno raspravljamo ovdje ;)
 
Član
ubjedljivo najinteresantnija tema ccc

smijanje tudjoj muci,necemo mi nikad pameti doci
sta fali ako je cojk kupio auto od pola miliona,sta fali ako ga je slupo,kupice drugi i nek mu je sa srecom
a da vidim vas vozace koji ne bi stisnuo gas u ovom autu bar malo,ovo auto do 150 ide jako jako brzo

budimo jednom ljudi :)
dabogda care uzeo jos dva,jednog za dijelova ;)
 
Svaka ti cast.Jer ovakvo ponasanje i kritike su presle svaku mjeru.Ljudi se otvoreno blamiraju i dokazuju koliko su zavidne i pokvarene osobe.
 
Član
Ja bi najvise volio da mu se ovo uopste nije ni desilo, daleko od toga da sam zavidan, svojim radom i trudom je zaradio, i hvala Bogu da ima i kod nas ovakvih da si mogu priustit ovakve aute ;)

Ne znam zasto se to sto je brzo vozio poistovjecuje odma sa zavidnoscu:icon_question:
 
Član
beZZa je napisao(la):
Vazno je da je ziva glava, a auta ce biti !

:cool:

Svaka cast... Nek je on ziv i zdrav i nek niko nije poginuo. Nazalost, kao sto neko rece, nedavno je tu zena jedna poginula i ne daj Boze slicnog scenarija... Nek odere osiguranje i svi sretni :123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top