Razbijen SLS danas u TUZLI

Razbijen SLS danas u TUZLI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ja sam se nasikiro kad sam pročito ovaj komentar

" pa kupuju i vozacke dozvole i misle da znaju voziti, ko je legalno čisto i pošteno položio vozački ispit to su oni sto lijepo voze ulicama a ovi sto brzo voze i daju gasove oni su 100% kupili vozačku dozvolu i imaju plitku pamet i žive od tuđeg harama "ali neće oni dugo i ja se radujem kad samo oni nastradaju" ako bogda i da smrtno stradaju "

zar je moguće da su ljudi ovoliko primitivni i zli
 
Član
vlasnika auto ima nadimak keka ili keko, zlatar iz kladnja, prije ovog sls-a imao je cl 500, placen oko 300 hiljada, a sls-a je cekao iz njemacke skoro godinu, placen cca 470 hiljada, prije 10tak dana, vozio bez tabla, danas tek dobio table i zijanio ga. totalna steta znam iz pouzdanih izvora, motor je navodno mogao spasit da je odmah ugasio auto, ulje isteklo i motor zaribo.
 
Član
Evo tuzlarije preuzele slike i par komentara sa bhtuning.com :D
http://bhstring.net/tuzlauslikama/tuzlarije/viewnewnews.php?id=41156
 
Član
BlackPrince86 je napisao(la):
Svaka ti cast.Jer ovakvo ponasanje i kritike su presle svaku mjeru.Ljudi se otvoreno blamiraju i dokazuju koliko su zavidne i pokvarene osobe.

Jao koji si ti lik :icon_smile:
 
Član
Sandro je napisao(la):
ja sam se nasikiro kad sam pročito ovaj komentar

" pa kupuju i vozacke dozvole i misle da znaju voziti, ko je legalno čisto i pošteno položio vozački ispit to su oni sto lijepo voze ulicama a ovi sto brzo voze i daju gasove oni su 100% kupili vozačku dozvolu i imaju plitku pamet i žive od tuđeg harama "ali neće oni dugo i ja se radujem kad samo oni nastradaju" ako bogda i da smrtno stradaju "

zar je moguće da su ljudi ovoliko primitivni i zli

ma ovaj je garant krenuo da kupi vozacku pa ga izradili i sad ljut na citav svijet sto vozi auta,,,, treba vidjet sa njim gdje jos ima kupiti tih vozacki uzecu i ja 2-3 za crnih dana
 
Član
ahmo je napisao(la):
vlasnika auto ima nadimak keka ili keko, zlatar iz kladnja, prije ovog sls-a imao je cl 500, placen oko 300 hiljada, a sls-a je cekao iz njemacke skoro godinu, placen cca 470 hiljada, prije 10tak dana, vozio bez tabla, danas tek dobio table i zijanio ga. totalna steta znam iz pouzdanih izvora, motor je navodno mogao spasit da je odmah ugasio auto, ulje isteklo i motor zaribo.

:icon_sad:

E ovo je šteta ako je motor otišao u k...
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
ubjedljivo najinteresantnija tema ccc

smijanje tudjoj muci,necemo mi nikad pameti doci
sta fali ako je cojk kupio auto od pola miliona,sta fali ako ga je slupo,kupice drugi i nek mu je sa srecom
a da vidim vas vozace koji ne bi stisnuo gas u ovom autu bar malo,ovo auto do 150 ide jako jako brzo

budimo jednom ljudi :)
dabogda care uzeo jos dva,jednog za dijelova ;)

:cool:
 
Član
vlasnik je keka iz kladnja zlatar .. a kasko kosta za ovog mercedesa 14000 KM prico mi prijatelj koji radi osiguranje BSO .
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
ubjedljivo najinteresantnija tema ccc

smijanje tudjoj muci,necemo mi nikad pameti doci
sta fali ako je cojk kupio auto od pola miliona,sta fali ako ga je slupo,kupice drugi i nek mu je sa srecom
a da vidim vas vozace koji ne bi stisnuo gas u ovom autu bar malo,ovo auto do 150 ide jako jako brzo

budimo jednom ljudi :)
dabogda care uzeo jos dva,jednog za dijelova ;)

Amin. Ljudi se lupaju u kadetima, pasatima, fiatima , ginu svaki dan, al' jal' je neko skuplje/brze/jace auto u pitanju pucaju komentari da bog sacuva....
 

MTR

Član
trizex je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
ubjedljivo najinteresantnija tema ccc

smijanje tudjoj muci,necemo mi nikad pameti doci
sta fali ako je cojk kupio auto od pola miliona,sta fali ako ga je slupo,kupice drugi i nek mu je sa srecom
a da vidim vas vozace koji ne bi stisnuo gas u ovom autu bar malo,ovo auto do 150 ide jako jako brzo

budimo jednom ljudi :)
dabogda care uzeo jos dva,jednog za dijelova ;)

Amin. Ljudi se lupaju u kadetima, pasatima, fiatima , ginu svaki dan, al' jal' je neko skuplje/brze/jace auto u pitanju pucaju komentari da bog sacuva....

Taman Hotjedoh :D isto napisat , moze LOCK :D
 
Stavi mu blatobran od od 190-ke, malo gita, izsmirgla, malo crveni sprej od 5 maraka i k'o da nista nije ni bilo ha ja.:D
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
ubjedljivo najinteresantnija tema ccc

smijanje tudjoj muci,necemo mi nikad pameti doci
sta fali ako je cojk kupio auto od pola miliona,sta fali ako ga je slupo,kupice drugi i nek mu je sa srecom
a da vidim vas vozace koji ne bi stisnuo gas u ovom autu bar malo,ovo auto do 150 ide jako jako brzo

budimo jednom ljudi :)
dabogda care uzeo jos dva,jednog za dijelova ;)

Sve stoji i sve ok, al po meni je opet budala svako ko bi ga stisnuo 150 kmh u pola tuzle u pola dana, a vi mislite sta hocete..


[/quote]



OggyBoy je napisao(la):
ahmo je napisao(la):
vlasnika auto ima nadimak keka ili keko, zlatar iz kladnja, prije ovog sls-a imao je cl 500, placen oko 300 hiljada, a sls-a je cekao iz njemacke skoro godinu, placen cca 470 hiljada, prije 10tak dana, vozio bez tabla, danas tek dobio table i zijanio ga. totalna steta znam iz pouzdanih izvora, motor je navodno mogao spasit da je odmah ugasio auto, ulje isteklo i motor zaribo.

:icon_sad:

E ovo je šteta ako je motor otišao u k...

Boga mi, nadrljat ce osiguranje, mislim da je vlasniku osiguranja danas najgori dan u zivotu :)
 
Član
olensoner je napisao(la):
Stavi mu blatobran od od 190-ke, malo gita, izsmirgla, malo crveni sprej od 5 maraka i k'o da nista nije ni bilo ha ja.:D

hahahahhaah mislim da ne pase blatobran od 190-ke, nisam siguran, valjda ce se javiti neko strucniji :cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top