Razbijen SLS danas u TUZLI

Razbijen SLS danas u TUZLI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
BlackPrince86 je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
jusuf je napisao(la):
BlackPrince86 je napisao(la):
Nije uredu da kritikujete vozaca,seljak ovo ono,pa pobogu si nije se skuco u benderu driftajuci,trenutak nepaznje svakom se moze desit,jos pogotovo ako je cesta prljava i sklizava kao u Tuzli.
Nije niko ni reko da je seljak, ja sam samo reko da tudje auto vozim puno opreznije nego moje, jer kad vozim tudje auto 10x sam oprezniji, a i ne volim brze voznje po gradu, zna se mjesto gdje se vozi brzo, a ovdje je ogranicenje 50 km/h

Ja sam rekao da je seljak, kako niko nije rekao?;)
Haha pa nemoj tako brate,ponavljam,svakom se mzoe desit,nije u pitanju kardinalna geska vozaca ;)

Kako može svakom, meni ne može?:D :lol:
Fora je što se gradska kurčenja i pokazivanja pred masom često ovako završe. Ako je stvarno radnik ovo uradio, onda mi je baš, baš žao, razumijem ga potpuno, prvi bih ja bio u iskušenju da ga "očepim" malo.:123: I da, onda i sebe smatram seljakom, da se razumijemo.:cool:
 
Član
Kako doslo tako i otsilo ;) dobro je pa nije niko nastradao a lola ce nabaviti jos boljeg ne sekiram se ja za njega :icon_smile: samo ne mogu svariti nikako!uzmes auto ovoga kalibra i vozikas se po gradu kurcis normalnom svijetu,Bolan natankaj ga i ispali se ufati se otvorene ceste uzivaj :123:
 
Ja stvarno ne kontam iz cega vi zakljucujete da se covjek kurcio...znaci malo brza voznja znaci kurcenje?Onda se na ringu u Milanu dnevno kurci 100.000 italijana.
 
Član
A iz cega ti zakljucujes da se nije kurcio ?

150 kmh na cesti gdje su semafori svakih 100metara i gdje je ogranicenje 50kmh, u pola miliona vrijednom autu, u drzavi gdje narod nema sta jesti, u 3 sata kad je najveca guzva....

Ako to nije kurcenje onda ne znam sta je ?? Nije sigurno ni normalna i opustena voznja..
 
Jao price.Klasika.Zvucis mi kao Karl Marx :lol: To ti stojo sa radarom u ruci i uhvatio ga na 150?I ako je stvarno toliko vozio,nepromisljeno nema sta,ali nemora uopste znacit da se dokazivao publici.Kad neznas tacno sta i kako bolje suti.
 
Član
Ajd dobro pametni, ti si u pravu.. Koja slucajnost da bas SLS om zavali u autobus od toliko ljudi s normalnim autima.. Jos je vozio 40kmh, al jbg omalko se, autobus je kriv..
 
Član
http://www.tip.ba/2011/04/04/foto-%CB%9Dmercedesom%CB%9D-zapucao-u-autobus-pa-u-%CB%9Dpassata%CB%9D/
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top