Ratno stanje u Beogradu na Gay Prideu deseci povrijedjenih

Ratno stanje u Beogradu na Gay Prideu deseci povrijedjenih

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sto jest jest, moglo se izbjeci skranvljenje grada, lupanje i pljackanje, ali sta hoce oni pederi, sta imaju da izazivaju, da se setkaju, ako su pederi neka su sebi su, ko ih je*e, misim parada ponosa, kakav ponos to je sram, oni se jos ponose sto su mentalno oboljeli, i majku im! Neka neka samo nek im vlast popusta, pa ce OVAKO biti za par godina! Bas me interesuje kako ce onda reagovati! :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
ljuboje je napisao(la):
joj,joj....
ja da sam zandarmerija
pa ja bih prvo namlatio ove huligane,a onda pojeb'o ove pedere sto su me doveli u ovakvu situaciju...da mi zivot visi o koncu...

Pa to oni i hoce!:lol::lol::lol:
Ps. Vidio sam te juce,u Zivinicama,ali nesto mi bi neprijatno prici,da se upoznamo!:icon_rolleyes:
 

MTR

Član
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
ljuboje je napisao(la):
joj,joj....
ja da sam zandarmerija
pa ja bih prvo namlatio ove huligane,a onda pojeb'o ove pedere sto su me doveli u ovakvu situaciju...da mi zivot visi o koncu...

Pa to oni i hoce!:lol::lol::lol:
Ps. Vidio sam te juce,u Zivinicama,ali nesto mi bi neprijatno prici,da se upoznamo!:icon_rolleyes:

eto vidite ima ih i medju nama :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
vraca se klinac iz skole sav uplakan:icon_cry:...pita ga cale...sine sta je bilo????

mali.......tata, drugar mi kaze da sam peder!!!!:icon_sad:

cale....zasto mu sine onda ne polomis kosti !!!!:icon_question:

mali....ne mogu, tako je slaaaadak:icon_smile:
 
Član
a da mi ove pedere posaljemo u eu a oni nama nek posalju zene dobro i nama i njima oni ce dobit preko svojih 10% a mi njihve ljepotice;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top