Ratno stanje u Beogradu na Gay Prideu deseci povrijedjenih

Ratno stanje u Beogradu na Gay Prideu deseci povrijedjenih

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dellas je napisao(la):
Oggy jesi li bio u bg-u:icon_question:[/align]

Nisam, jbg. Mislio sam doći zbog krštenja drugarovog sina, pa onako svi da se pokupimo, koju ciglu da bacimo na govna i nastavimo piti, al', jbg,...
 
Ma joj...ne znam oko cega se ovolika zbrka dize!Ko ga voli dobiti u supak...neka mu!Samo daleko od mene...da izvinete nek' jeb* ko koga hoce!!!
 
Član
ma da je sto europa i neznam kakvi zakona kad koji takav ''par'' vidim na ulici palica u glavu negine pa da cu 100godina u zatvor
sto kaze rojs VISE VOLIM RODNICU OD PRDNICE :)
 
Član
joj,joj....
ja da sam zandarmerija
pa ja bih prvo namlatio ove huligane,a onda pojeb'o ove pedere sto su me doveli u ovakvu situaciju...da mi zivot visi o koncu...
 
Legend
hehe
koje junacine ovdje gore..
Prvo, ako je iko primjetio,ovo je bagra,rulja,seljacine i idioti iskoristili "desavanje viskokog rizika" da naprave incident..

ovo nema nikakve veze sa gay populacijom,kad su idioti razbijali grad,palili auta,pljackali radnje,itd itd...

nadam se da ce ovo policija sankcionisati kako treba, i da se nece ponoviti vise ovako nesto.. sramota
 
Član
aj sve nekako mogu da nam nametnu na ove prostore....al "legalan" pederluk, eee to ce ici malo teze. Ako nista bez krvi nece sigurno. Uostalom vidimo iz prilozenog
 
Član
sto je najgore, pederi napravili frku, a nijedan od njih nije povrijedjen, vec jadni policajci i ovi demonstranti

ahahahahha koji kraljevi na intervjuu :D
 
Član
sad ce biti da neko tuce po putu gayeve i lezbejke...i da su ugozeni kao...u pm...
a pokusavaju da se sepure po putu i guze po coskovima kao sto to ne radi ni normalna populacija, nidje veze :)
niko nema nista protiv toga da se jebe ko s kim hoce to smo zakljucili ovdje, ali propagirati, promovirati i velicati nastranost i prirodni poremecaj to niposto nije zdravo, posebno za narastaje koji dolaze, niti ima potrebe za tim, ne kontam sto evropa insistira na tome ...
 
nisam za pederluk,ali nisam ni za fasisticke organizacije koje su se ovom prilikom popularizirale po beogradu..ovo nije bila demonstracija protiv pedera nego je se zagrijavala nacija jer se ona najbolje manipulise kad je vrela....sve pa i ljudi se obkivaju kada su vreli...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top