Ratno stanje u Beogradu na Gay Prideu deseci povrijedjenih

Ratno stanje u Beogradu na Gay Prideu deseci povrijedjenih

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja se slazem sa svima vama, treba ih pobiti. Ranijih godina je orzavana ova parada i pederi su dobijali opasne batine od navijaca, bukvalno su ih ubijali i zato su se oni bunili u evropi kako u srbiji nemaju gradjanska prava. Ove godine je Evropa pritisla vlast i moralo je da se odrzi na zalost. Bilo je policije iz cele Srbije i demonstranti nisu uspeli da ih dohvate ovaj put pa su iznervirani zbog toga poceli da terorisu grad, policiju i imovinu neduznog naroda. U ulici gde moj brat zivi su redom unistasvali svaki parkirani automobil i svaki izlog, to je sramota:icon_mad: A jos veca sramota je da je vlast toliko popustila tim pederima, a znali su sta ce biti....
 

MTR

Član
ma ubit gamad pedersku , jos se zale kako nemaju prava :icon_eek: , pa dje pise da je normalno da dva muskarca imaju vjencanje bog te sastavio da ga meces dje ulazi a ne dje izlazi :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Opcija 1. Trebalo je to sve pobacat u Dunav
Opcija 2. umjesto palica uzet dilda od metra , i udri , u tom slucaju ih ne bi morali ganjat vec bi sami dolazili opcinjeni velicinom i promjerom ljubavne batine :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

P.S. znam par slucajeva koji na pederske fazone dobiju vize ili azil u Holandiji , :lol::lol::lol::lol:
 
Član
cinjenica je da svijet postaje bolestan, ovo nije nista sta nas ceka i sta ce sve tek postati 'normalno'
 
I kao sto Rojs kaze, sve u jednu drzavu, ima ulaska, ali nema izlaza :icon_biggrin:
<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/6KsuOv93T9Y?fs=1&hl=hr_HR"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/6KsuOv93T9Y?fs=1&hl=hr_HR" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/7tumoifqADc?fs=1&hl=hr_HR"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/7tumoifqADc?fs=1&hl=hr_HR" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
Pogledajte ovo, necete zazaliti :icon_biggrin: :icon_biggrin:
 
Član
Opće poznata činjenica je da nema u EU dok 10% populacije ne bude gey:D

Društveni nivo se očituje u ponašanju prema manjinama. Sudeći po komentarima u ovoj temi, mi smo još na razini kamenog doba;)

p.s. Volim cure:D
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Opće poznata činjenica je da nema u EU dok 10% populacije ne bude gey:D

Društveni nivo se očituje u ponašanju prema manjinama. Sudeći po komentarima u ovoj temi, mi smo još na razini kamenog doba;)

p.s. Volim cure:D

u evropi se pokusava smanjiti natalitet izgleda :)
treba li onda da se ponasamo i prema cetnicima fasistima sto demonstriraju srebrenicom svakog 11.07. s postivanjem njihovog misljenja i stava, i podrzati slobodu govora, demokratija...

p.s. gey koment:D
 
ZELA GTI je napisao(la):
Opće poznata činjenica je da nema u EU dok 10% populacije ne bude gey:D

Društveni nivo se očituje u ponašanju prema manjinama. Sudeći po komentarima u ovoj temi, mi smo još na razini kamenog doba;)

p.s. Volim cure:D

da mi sutra pored djece moje na ulici opusteno prolaze muski parovi (ili zenski), da mi djecu od pocetka uce kako je to sasvim normalno....neka, ako je to uslov, hvala ti evropo puno, ali meni ne trebate ;)
 
Član
Death_beat je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Opće poznata činjenica je da nema u EU dok 10% populacije ne bude gey:D

Društveni nivo se očituje u ponašanju prema manjinama. Sudeći po komentarima u ovoj temi, mi smo još na razini kamenog doba;)

p.s. Volim cure:D

da mi sutra pored djece moje na ulici opusteno prolaze muski parovi (ili zenski), da mi djecu od pocetka uce kako je to sasvim normalno....neka, ako je to uslov, hvala ti evropo puno, ali meni ne trebate ;)

Zela pravi si "evropljanin":D Neka hvala, mi smo balkanci jebo takvu evropu, sve postujem ali to ne, nek rade sta hoce svojim kucama, ali da to promovisu nije u redu.
 
Član
treba biti civilizovan i tolerantan, ali sto gore covjek rece AKO JE TO USLOV DA BUDEMO U EVROPSKOJ U., POSEREM SE JA NA NJU (izvinite na izrazu)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top