Ratno stanje u Beogradu na Gay Prideu deseci povrijedjenih

Ratno stanje u Beogradu na Gay Prideu deseci povrijedjenih

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
http://www.index.hr/vijesti/clanak/izvanredno-stanje-u-beogradu-premlatili-organizatora-gay-pridea-na-policiju-kamenjem-i-bocama-/517035.aspx

sta velite:icon_biggrin:
 
Član
i neka su ih mlatili svu tu gamad treba srediti po kratkom postupku
kakvo velicanje pederluka i slicno to sve treba smaknut ..
samo bi postavio pitanje tim politicarima sta su uvelicali tu pederadu sta bi oni da im sin zeta dovede..

i svi oni koji misle pedere braniti nek se zapitaju sta bi bilo da vam je ćale opalio ujaka a ne mamu :)
 

MTR

Član
ma ubij pedere jebo ih parada , isto to i ovdje treba napravit , sta oce neka prava fuj fuj i ovi pederi i lezbe
 
Član
s vecinom se slazem osim sto nisam toliko radikalan.. nemam nista protiv toga s kim se ko jebe/guzi (sve dok moja zeMska ne ucestvuje:)), tim se ne opterecujem, ali sta sad jel treba praviti paradu bolesnika (kompleksne bolesne licnosti su ocito ti gayevi u svakom smislu) i propagirati takve vrijednosti...jebo ba slobodu i demokratiju, ne mozes piti na javnom mjestu..uskoro se nece moci ni pusiti a mozes se vodati s svojim jebacem po ulici i propagirati jedne tako krive i nastrane (bolesne ) 'vrijednosti'...

potpuno sam na strani demonstranata, neka se ovi pederi jebu to me boli dzon sta ko radi u svojoj sobi, ali neka puste normalne ljude da zive u duh prirode i kako Bog zapovjeda...
 
Član
sto bi rekao radovan treci...

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=t4Vj47e022U[/video]
 
Ma ti bolesnici skrnave svoj narod, skrnave vjeru, zaboli mene k. nek rade sta hoce, samo daleko im kuca od moje! Njih je sve vise i vise, sutra kad budem imao djecu treba da strahujem da ih nece kakav bolesnik napast, ma da im je*em mamu, njima i njihovim pravima i usranoj demokratiji! Ne znam samo kako mogu sebe nazvati normalnima, kad su bolesni u glavu! Nije mi jasno o cemu razmisljaju, ne znam kako im pi*cka moze biti mrska!
 
Član
hahahahaha joj obozavam ove manifestacije, uvijek bude interesantno! volio bi da bude i kod nas, pa da ih namlave :D
 
Član
nek sad braca polupaju i pokradu pola beograda kad su dozvolili paradu. upozoreni su i znali su da ce biti nereda . sad navijaci partizana ,rada i zvezde uvode svoj red heheheheh prejako
 
Kad je po rasporedu ova parada kod nas da se naoruzam , prije svega auto da sakrijem u BBI pa onda da iznajmim zolju od nekog :) , imali kakav derpe na forumu da prati te datume hehehehehe
 
Član
ma ima i za njih rjesenje a zove se shemail tako bi bar malo izgledali normalno:lol::lol:;)
 
U Evropi imaš sve kulturno te zovu gej i kod nas toga ima al si ovde pederčina:lol::lol:
http://www.youtube.com/watch?v=Fyektxr8Fsk&feature=player_embedded#!
 
Član
Kad neće država da ih smjesti gdje im je mjesto na psihijatriju treba ih mlatiti...Ako hoće da se g....e neka se kriju svako esponiranje toga nije normalno, a to se masovno u svijetu radi...Da životinje istog spola skaču jedna na drugu tad bi se ovakvo ponaqšanje kod ljudi moglo koliko toliko normalnim zvati a pošto to nije uopšte u skladu sa prirodom logično je da se smatra psihičkim poremećajem!!!
Isto kao što ni pe...luk nije normalan ni ovakvo nasilje i vandalizam po svom gradu je još manje, ajde da sus e tukli sa ovima zbog kojih su došli, nego su oni nasumice sve uništavali huligani!!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top