Radovi u gepeku+KENWOOD UPDATE+KUTIJA UPDATE+AMP BASS BOOST 1.1KW KENWOOD UPDATE

Radovi u gepeku+KENWOOD UPDATE+KUTIJA UPDATE+AMP BASS BOOST 1.1KW KENWOOD UPDATE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Radovi u gepeku

Bekir_SA je napisao(la):
:lol:
Davor_ je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Aparata za varenje...ovo jos nisam cuo nigdje...originalno druze :D

jbga stari aparat a kabl za dalekovod (moslim da mu je to bila originalna namjena :D :D)
heheheh
a sad je to vec rijeseno drugim + om a minus je jos isti jbga dobar kabl

Fakat sam zatecen ne znam sta da kezem kabal za dalekovod:icon_eek: a ja mislio da sam uradio dobro
instalaciju :lol: ne znam al samo mogu reci da je dobra instalacija 30% dobre muzike...

P.S. ostao sam duzan odgovor Davore pojacalo ja Alpina 4x150w bridjovano 2 izlaza na 1 bas...

ma pogresno si me shvatio brate salim se ja nije od dalekovoda
ali je od aparata za varenje OGROMAN mu precnik extra je jbga smaralo me da mi se gasi pojacalo pa stavio
a ALPINE je EXTRA svaka cast
 
RE: Radovi u gepeku

Sto deblje kablo to bolje (kao i ona konstatacija sto blize aumulatoru to bolje) a vjeruj mi nebi pogrijesio da si stavio i kablo sa dalekovoda :D:D:D u mene je naime bilo u audiju 50mm2 na (navodnih) 2KW rms i cak sam bio razmisljao da provedem josh jedno a osigurac koji si trebao staviti na + lead bi trebao da iznosi otprilike isto onoliko Amp kao i ukupni zbir Amp na osiguracima pojacala;)
 
Član
RE: Radovi u gepeku

Davor_ je napisao(la):
Bekir_SA je napisao(la):
:lol:
Davor_ je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Aparata za varenje...ovo jos nisam cuo nigdje...originalno druze :D

jbga stari aparat a kabl za dalekovod (moslim da mu je to bila originalna namjena :D :D)
heheheh
a sad je to vec rijeseno drugim + om a minus je jos isti jbga dobar kabl

Fakat sam zatecen ne znam sta da kezem kabal za dalekovod:icon_eek: a ja mislio da sam uradio dobro
instalaciju :lol: ne znam al samo mogu reci da je dobra instalacija 30% dobre muzike...

P.S. ostao sam duzan odgovor Davore pojacalo ja Alpina 4x150w bridjovano 2 izlaza na 1 bas...

ma pogresno si me shvatio brate salim se ja nije od dalekovoda
ali je od aparata za varenje OGROMAN mu precnik extra je jbga smaralo me da mi se gasi pojacalo pa stavio
a ALPINE je EXTRA svaka cast

FAKAT SAM MISLIO DA JE OD DALEKOVODA PA KONTAM KAKO LI SI GA SMOTAO... ALPINA JE HULJA PRAVA... POZZZ
p.s SIVI BASS JE NA PRODAJU AKO KO HOCE CIJENA ZA RAJU 50KM...
 
Član
RE: Radovi u gepeku

Upo Crni jos jedan...
[attachment=5987]

sivi je jos na prodaji za raju s foruma 50KM...
 
Član
RE: Radovi u gepeku

ShArky je napisao(la):
Fino je ispalo, i ja sam bio kupio sivi, pa onda crni, pa onda jos jedan crni, tako da ce sivi doc u sredinu. Informacije radi u Tehno Mag-u je Sony 10" 109 KM.

To za upaljac mi je sumnjivo, kolko znam tu je doveden kabal 2,5mm , i osiguran je sa osiguracem 15A. Nije to ba za pojačala, uradi to kako treba da ne moras gasit auto, ovo ja cisto dobronamjerno, jer znam jednog lika koji je zapalio auto sa slicnim experimentima.

P.S. mala ispravka u TehnoMag-u je 10" 109,00KM a ovo su 12" ili tiga 30cm i puno bolje odvaljuju-masiraju od 10" i u Mobil Mediji su 121,00KM sto je naj jeftinije, u TehnoMag-u ih nemaju...
Pozzzz
 
Član
RE: Radovi u gepeku

Anais je napisao(la):
Neznam... sve ok al sony mi je kritican sto se tice ukupnog dojma

Ne znam sa ovom serijom dojam je mnogo veci nego sa proslom istina je da su bili pravo slabi ali sad ne znam extra sam zadovoljan omjerom
placeno-dobijeno, ovih dana planiram do CarAudio po kondenzator pa da i izmjerim usput pa cu kazem koliko je jako...
 
Član
RE: Radovi u gepeku+KENWOOD UPDATE

Malko se nesh radilo pa je sony xploid prepustio mjesto kenwood-u 1200w... :)
[attachment=6582]

[attachment=6583]

a evo i jedan mali snimak kenwood efekata....:D:D:D

http://www.youtube.com/watch?v=9TR18Ke-0IY

P.S.
prodajem ona dva sony xploid po 80KM oba 150KM rade 100% jos su pod garancijom...
pozzz...
 
Član
RE: Radovi u gepeku+KENWOOD UPDATE

svidja mi se dizajn woofera, gospodski pravo... a rad membrane na klipu mi sega totalno
 
Član
RE: Radovi u gepeku+KENWOOD UPDATE

Jes shega ispalo na klipu isto ko da se talasaju al kad lupi buraz otpadaju obrve :)
 
Član
RE: Radovi u gepeku+KENWOOD UPDATE

Ja sam zadovoljan jucer sam proveo nove instalacije i stavio osigurac sa kucistem ostaje mi jos kutija od medijapana i veci bas reflexi na njoj ovi mi se guse malo i kenwood pojacalo 1,1KW 2x500w rms i onda ce da bude bolje za sigurno 30%... pa mozda se i izadje na db...
Evo koja slicica instalacije novih kabela slikao sam samo zafrsni rad nisam imao vremena u toku radova slikati nadam se da nije problem ako jest sve cu ja ovo rastaviti pa poslikati kuda idu kablovi kako se zavrcu sarafi, kako se stavljaju buksne.............. :D


[attachment=6629]
[attachment=6630]
[attachment=6631]
[attachment=6632]

POZZZZZZZZZZZZZZZ..........................................................
 
Član
RE: Radovi u gepeku+KENWOOD UPDATE

tibor987 je napisao(la):
odlicnooo drug, tebi su samo sub-ovi na pojacalu jeli ?

Hvala druze.
Jest samo su subovi na pojacalu, sada razmisljam o jednom manjem pojacalu mozda 4x100w za zvucnike pa ih samo skernuti skretnicama na srednje i visoke, imaju kenwood-ovi u audio team-u boli glava par dodje 116km al rezu ko pila...
 
Član
RE: Radovi u gepeku+KENWOOD UPDATE

Oke samo pitam...i kod mene ce samo sub sad biti na pojacalu, pa cu morat i ja neki 4-kanalni nabavit za zvucnike...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top