Radovi u gepeku+KENWOOD UPDATE+KUTIJA UPDATE+AMP BASS BOOST 1.1KW KENWOOD UPDATE

Radovi u gepeku+KENWOOD UPDATE+KUTIJA UPDATE+AMP BASS BOOST 1.1KW KENWOOD UPDATE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Radovi u gepeku

Instalacije zamjenjene sa novim kablovima, stavljen osigurac 80A, muzika bolja sigurno za 30%, svjetla se vise ne smanjuju sad je sve po ps-u... pozzzz...
 
Član
RE: Radovi u gepeku

:D:D:Dheheheee
hajd josh malo prijedloga:icon_idea::icon_idea::icon_idea:...
cime da zamjenim fabricke zvucnike u vratima:icon_question::icon_question::icon_question: (normalno zvucnicima drugim ali kojim) i dali da ostafim fabricke visokotonce:icon_question::icon_question::icon_question: ili da i njih mjenjam? ima 4 zvucnjaka i 4 visoka...
 
Član
RE: Radovi u gepeku

hehehe takvu sivu 15 ku sam imao a sad 1 takav crni 10ka hehe a cekam 2gu hehehe lol kakvo je pojacalo
 
Član
RE: Radovi u gepeku

ev jedan mali klip... hoce da mi otpadne retrovizor...

www.youtube.com/watch?v=p2H_Q-C1YCA
 
Član
RE: Radovi u gepeku

ShArky je napisao(la):
330W @ 4omh

i kosta oko stotinjak maraka.

Ma meni je dobar, jos trazim jendop pojacalo.

sad radi samo jedan, na pojacalu XM-SD22X, sa 500 RMS-a . al ga dere ihh

samo malo samo malo sqacekaj brate de ti nadje tih 500w RMSa majke ti???
ja znam to pojacalo kad je prikljuceno na 2 15ke sonyeve SJEBALO se i 1u jedva gura JEDWA al da pitam otkud 500W RMSa
 
Član
RE: Radovi u gepeku

a procita ti to za kablove brate jasam stavio u za - i za + kablove sto sam vece mogao nisam mogao nac u pocetku pa sam s aparata za vrenje stavio kao da napajam NUKLEARKU ali jbga od viska glava ne boli heheh
 
Član
RE: Radovi u gepeku

tibor987 je napisao(la):
Aparata za varenje...ovo jos nisam cuo nigdje...originalno druze :D

jbga stari aparat a kabl za dalekovod (moslim da mu je to bila originalna namjena :D :D)
heheheh
a sad je to vec rijeseno drugim + om a minus je jos isti jbga dobar kabl
 
Član
RE: Radovi u gepeku

:lol:
Davor_ je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Aparata za varenje...ovo jos nisam cuo nigdje...originalno druze :D

jbga stari aparat a kabl za dalekovod (moslim da mu je to bila originalna namjena :D :D)
heheheh
a sad je to vec rijeseno drugim + om a minus je jos isti jbga dobar kabl

Fakat sam zatecen ne znam sta da kezem kabal za dalekovod:icon_eek: a ja mislio da sam uradio dobro
instalaciju :lol: ne znam al samo mogu reci da je dobra instalacija 30% dobre muzike...

P.S. ostao sam duzan odgovor Davore pojacalo ja Alpina 4x150w bridjovano 2 izlaza na 1 bas...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top