Radovi u gepeku+KENWOOD UPDATE+KUTIJA UPDATE+AMP BASS BOOST 1.1KW KENWOOD UPDATE

Radovi u gepeku+KENWOOD UPDATE+KUTIJA UPDATE+AMP BASS BOOST 1.1KW KENWOOD UPDATE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Stanje prije...
[attachment=5324]
pa se otvorilo...rašarafalo...
[attachment=5325]
macaniiii...
[attachment=5326]
pa se rezalo, bušilo...
[attachment=5317]
[attachment=5318]
pogled unutra...
[attachment=5319]
pa se uklapalo, šarafalo, lupalo i na kraju skolpilo...
[attachment=5320]
[attachment=5321]
pa se snjelo sa IV sprata ufffffff:icon_eek: i u gepek namjestilo i uštimalo...
[attachment=5322]
i na kraju zakljucak... bez halata nema ni :icon_eek::icon_rolleyes::lol:
[attachment=5323]
pozzzzzzzzz...
 
Član
RE: Radovi u gepeku

dobro izgleda,koliko ti je snage pojacalo,koliko snage ti ukupno imaju oba subwofera:icon_question:
 
Član
RE: Radovi u gepeku

Isti slucaj. KUpio si jednu 10" (ovu sivu) L104P5S, kad si kupovo drugu nije bilo iste hehe , ova crna je novi model.

Tako je i kod mene, samo 2 crne, a u sredini siva
 
Član
RE: Radovi u gepeku

jel svira to kako mislim kakav zvuk daju ja imam pojacalo 2x250 rms pa sam mislio ta 2 nabaciti jer nedaju mi se neke pare za mjuzu to mi je sporedno kraj zvuka sestaka :)
koliku snagu imaju ti crni ??
 
Član
RE: Radovi u gepeku

330W @ 4omh

i kosta oko stotinjak maraka.

Ma meni je dobar, jos trazim jendop pojacalo.

sad radi samo jedan, na pojacalu XM-SD22X, sa 500 RMS-a . al ga dere ihh
 
Član
RE: Radovi u gepeku

bmwscaner je napisao(la):
jel svira to kako mislim kakav zvuk daju ja imam pojacalo 2x250 rms pa sam mislio ta 2 nabaciti jer nedaju mi se neke pare za mjuzu to mi je sporedno kraj zvuka sestaka :)
koliku snagu imaju ti crni ??

KOD MENE JE ALPINA 4X150W BRIDGE PO DVA IZLAZA NA JEDAN BASSSS CIJEPA IH STVARNO, OSTALH 8 ZVUCNIKA SU FABRICKI 4 VISOKOTONCA I 4 NE ZNAM KAKVA U VRATIMA AL PRAVO CIJEPAJU I IMAJU CIST ZVUK...
CIJEPA IH STVARNO...EXTRA SAM ZADOVOLJAN SA SVIME, POGOTOVO STO SAM SVE SAM RADIO POSTIGAO SAM VISE NEGO STO SAM OCEKIVAO, NAJBOLJA STRANA KOD GOLFA ZA MUZZZZ U GEPEK JE STO IMA IZLAZ ZA UPALJAC TAKO DA SAMO NADJES DOBAR ADAPTER I NETREBAS VODIT STRUJU, SAMO KABLOVI OD KASA DO POJACALA 3MIN. POSLA...
SIVI JE NA PRODAJU HOCU JOS JEDAN CRNI PA DA SVE BUDNE BLACK...U MOBIL MEDIJI JE 125,90KM JA GA TUŠIM ZA 80KM PA AKO KO HOCE....
 
Član
RE: Radovi u gepeku

Fino je ispalo, i ja sam bio kupio sivi, pa onda crni, pa onda jos jedan crni, tako da ce sivi doc u sredinu. Informacije radi u Tehno Mag-u je Sony 10" 109 KM.

To za upaljac mi je sumnjivo, kolko znam tu je doveden kabal 2,5mm , i osiguran je sa osiguracem 15A. Nije to ba za pojačala, uradi to kako treba da ne moras gasit auto, ovo ja cisto dobronamjerno, jer znam jednog lika koji je zapalio auto sa slicnim experimentima.
 
Član
RE: Radovi u gepeku

ShArky je napisao(la):
Fino je ispalo, i ja sam bio kupio sivi, pa onda crni, pa onda jos jedan crni, tako da ce sivi doc u sredinu. Informacije radi u Tehno Mag-u je Sony 10" 109 KM.

To za upaljac mi je sumnjivo, kolko znam tu je doveden kabal 2,5mm , i osiguran je sa osiguracem 15A. Nije to ba za pojačala, uradi to kako treba da ne moras gasit auto, ovo ja cisto dobronamjerno, jer znam jednog lika koji je zapalio auto sa slicnim experimentima.

Upravo to..Slazem se da je kabal premalen da bi napajao pojacalo...
P.S Isto sam imao priliku gledat kako auto gori, radi amaterskog kopcanja instalacije... :D
 
Član
RE: Radovi u gepeku

ShArky je napisao(la):
Fino je ispalo, i ja sam bio kupio sivi, pa onda crni, pa onda jos jedan crni, tako da ce sivi doc u sredinu. Informacije radi u Tehno Mag-u je Sony 10" 109 KM.

To za upaljac mi je sumnjivo, kolko znam tu je doveden kabal 2,5mm , i osiguran je sa osiguracem 15A. Nije to ba za pojačala, uradi to kako treba da ne moras gasit auto, ovo ja cisto dobronamjerno, jer znam jednog lika koji je zapalio auto sa slicnim experimentima.

stavio sam osigurac od 10A i na pojacalu je od 15A planiram sada posto sam ga opteretio da radim instalaciju (on moze gurat jedan bass al dva su opterecenje znam) sve mi nekako mrsko da vucem kablove al morat cu, znam i sam za te paljevine i cuj 109km u tehno mag-u nisam ih primjetio vidio sam onaj veci 1500w znaci mobilmedia dereee po usima... ipak hvala na savjetima pozzzz...
 
Član
RE: Radovi u gepeku

uzmi kabal sa akumulatora direkt,to bar na cetvorki ispod table imas kamaru kablova za kopćat.To sa upaljaca ti nije bas rjesenje,ipak jako ti je pojacalo,ne igraj se.uzmi debeli kabal i provuci,nije tesko
 
Član
RE: Radovi u gepeku

Jok s upaljaca, nek i ne ispadne osigurac grijat ce se sve bezveze. Provuci to, kad znas sta radis nije 2 sata posla da se zica ne vidi.
 
Član
RE: Radovi u gepeku

trizex je napisao(la):
Jok s upaljaca, nek i ne ispadne osigurac grijat ce se sve bezveze. Provuci to, kad znas sta radis nije 2 sata posla da se zica ne vidi.

u pravu si grije se, znam da nije 2h posla najvise 30min i manje ne treba mi... uzeo sam kabal od 5mm bit ce dosta i za jace pojacalo...
tanx na savjetima...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top