Radovi u gepeku+KENWOOD UPDATE+KUTIJA UPDATE+AMP BASS BOOST 1.1KW KENWOOD UPDATE

Radovi u gepeku+KENWOOD UPDATE+KUTIJA UPDATE+AMP BASS BOOST 1.1KW KENWOOD UPDATE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Radovi u gepeku

Bekir_SA je napisao(la):
ShArky je napisao(la):
Fino je ispalo, i ja sam bio kupio sivi, pa onda crni, pa onda jos jedan crni, tako da ce sivi doc u sredinu. Informacije radi u Tehno Mag-u je Sony 10" 109 KM.

To za upaljac mi je sumnjivo, kolko znam tu je doveden kabal 2,5mm , i osiguran je sa osiguracem 15A. Nije to ba za pojačala, uradi to kako treba da ne moras gasit auto, ovo ja cisto dobronamjerno, jer znam jednog lika koji je zapalio auto sa slicnim experimentima.

stavio sam osigurac od 10A i na pojacalu je od 15A planiram sada posto sam ga opteretio da radim instalaciju (on moze gurat jedan bass al dva su opterecenje znam) sve mi nekako mrsko da vucem kablove al morat cu, znam i sam za te paljevine i cuj 109km u tehno mag-u nisam ih primjetio vidio sam onaj veci 1500w znaci mobilmedia dereee po usima... ipak hvala na savjetima pozzzz...


Naravno da dere , cuj Tehno Mag je glavni dobavljac Sony opreme za BH trziste, tako da sve okolo trgovine tom opremom (ukljucujuci i Mobil Mediu) dobavljaju preko njih.
Sry nisam imo namjeru nekog reklamirat, al su puno jeftini od Mobil Medie.
 
Član
RE: Radovi u gepeku

inace uzimam u mobil mediji al kad sam tek uzeo auto kupio kas u tehno mag-u, mp3, vma, bluetooth konektujes se sa mob i pustas muziku pricas preko razglasa... platio 450KM tek izasao kas... an nisam pogledao imal izlaze za pojacalo kad sam sredjivao muziku sve razveo da skopcam na kasss nema izlaza ludnica 450km za kas bez izlaza bezze od tad nesto ne idem kod njih jer sam gledo isti u mobilmedia i imao je izlaze a bio je oko 360km... moja greska budala coik da ne okrenem da vidim ima li ono glavno, pozzzz...
 
Član
RE: Radovi u gepeku

Bekir_SA je napisao(la):
inace uzimam u mobil mediji al kad sam tek uzeo auto kupio kas u tehno mag-u, mp3, vma, bluetooth konektujes se sa mob i pustas muziku pricas preko razglasa... platio 450KM tek izasao kas... an nisam pogledao imal izlaze za pojacalo kad sam sredjivao muziku sve razveo da skopcam na kasss nema izlaza ludnica 450km za kas bez izlaza bezze od tad nesto ne idem kod njih jer sam gledo isti u mobilmedia i imao je izlaze a bio je oko 360km... moja greska budala coik da ne okrenem da vidim ima li ono glavno, pozzzz...

Mozda su izlazi na neki mali jack? Hoce to tako kad je guzva nazad, mozda ti nisi dobio taj adapter? Smijesno mi da ima bluetooth, al nema izlaze jbte :)
 
Član
RE: Radovi u gepeku

trizex je napisao(la):
Bekir_SA je napisao(la):
inace uzimam u mobil mediji al kad sam tek uzeo auto kupio kas u tehno mag-u, mp3, vma, bluetooth konektujes se sa mob i pustas muziku pricas preko razglasa... platio 450KM tek izasao kas... an nisam pogledao imal izlaze za pojacalo kad sam sredjivao muziku sve razveo da skopcam na kasss nema izlaza ludnica 450km za kas bez izlaza bezze od tad nesto ne idem kod njih jer sam gledo isti u mobilmedia i imao je izlaze a bio je oko 360km... moja greska budala coik da ne okrenem da vidim ima li ono glavno, pozzzz...

Mozda su izlazi na neki mali jack? Hoce to tako kad je guzva nazad, mozda ti nisi dobio taj adapter? Smijesno mi da ima bluetooth, al nema izlaze jbte :)


Ma nishta buraz i ja sam :icon_cry::icon_cry::icon_cry:plakao od smjeha suze mi niz ledja sve isle a onda se okrenuh ma reko: kenwood kdc-w4534...
 
Član
RE: Radovi u gepeku

Cuj nije sve tako crno, kod mene ima adapter na pojačalu, tako da mogu samo prespojit izlaze sa zadnjih zvucnika, neznam pogledaj malo na pojacalu ima prikljucak, a uz pojacalo dobijes mali kabal koji to pobezes na izlaze sa zadnjih zvucnika.
 
Član
RE: Radovi u gepeku

ShArky je napisao(la):
Cuj nije sve tako crno,  kod mene ima adapter na pojačalu, tako da mogu samo prespojit izlaze sa zadnjih zvucnika, neznam pogledaj malo na pojacalu ima prikljucak, a uz pojacalo dobijes mali kabal koji to pobezes na izlaze sa zadnjih zvucnika.

meni bilo lakse novi kupit...
[attachment=5391]
 
Član
RE: Radovi u gepeku

Bekir_SA je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Jok s upaljaca, nek i ne ispadne osigurac grijat ce se sve bezveze. Provuci to, kad znas sta radis nije 2 sata posla da se zica ne vidi.

u pravu si grije se, znam da nije 2h posla najvise 30min i manje ne treba mi... uzeo sam kabal od 5mm bit ce dosta i za jace pojacalo...
tanx na savjetima...

Sta ba 5 mm. To nije ni za Hu. Ako mislis da ti auto ostane citavo za malo jace pojacalo ti treba 16mm i osigurac sto blize akuu.

sretno
 
Član
RE: Radovi u gepeku

neka nek radi sta hoce njegovo auto ali ako ovako nastavi u roku 15 dana u avazu cemo citati zapalio se golf,razlog neipravne intalcije tj.experimentisanje sa muzikom u autu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top