Race Car - Wanna Be :) Civic D13B1 "89 1.3 :)

Race Car - Wanna Be :) Civic D13B1 "89 1.3 :)

haha gas matori, gas :D

e fele odlicne, htio sam bas predlozit ove OZ-ice, al et, uvijek zaboravim.

Sad jos samo spustanje :D reko sam ti u mojoj temi za opruge, vidjet cu za 10ak dana kad skinem svoje da ti ih prodam, al to racunaj ko uslugu, jer si mi drug, inace ih ne bi prodo nema sanse :)
 
Opaaa,sale...Ja tek sad vidio ovog malog drekavca...Sto se tice spustanja,ako ne dodiruje retrovizorima ivicnjake onda to nije Honda "da valja" :D

Sretno kralju :cool:
 
Član
zovite_sivac je napisao(la):
Od kog materijala su ove cijevi za izduv ? Svidja mi se kako su ga uradili...ludaci ! ;)

cijevi su aluminizirane, kako vec... :D




nermin suljagic je napisao(la):
Opaaa,sale...Ja tek sad vidio ovog malog drekavca...Sto se tice spustanja,ako ne dodiruje retrovizorima ivicnjake onda to nije Honda "da valja" :D

Sretno kralju :cool:

trazim opruge jos, bice patos naravno... a trazim i gume 195/45-14 ili 185/55-14 ;)

memi je napisao(la):
sale gdje nadje ovaj lonac majke ti,imal JOS ?? :D ;)

lonac je bio neki truba fazon, Mugen, barem se tako prica, zvuk bolestan, nema ih vise jbg :) ima moj lonac sa coupea, prodao bih ga, ako bude zainteresovanih, za 50e, jer hocu nesto da budzim opet :)
 
Član
pukim48 je napisao(la):
mislim, da moj roki ima gume 185/55 R14 ;)

kad ce honda svecano na cestu :icon_question:


jel nije balon ta guma,a? godiste, sara, marka, $ ? :D

pa ja sam je vec provozao :D ali samo 100m, iz jedne garaze u drugu :D

Postavio sam zadnji most sa diskovima, ali jedna kociona kljesta su u problemu, sutra stizu nova, a auto ce biti orafban i poliran do kraja sedmice, tako da se nadam da je na cesti pocetkom sledece sedmice, mada nadao sam se ja svasta :lol:
 
Član
sto se tice detalja, jvaim ti veceras...

evo pa sam ocjeni ;)

http://cdn2.sulitstatic.com/images/2011/0804/224542504_214857411930e96fe1c416b2d89c38fa237153b6d96ffcb74.jpg

http://i84.photobucket.com/albums/k4/dog283/IMG_2253copy.jpg
 
Član
Jel orginalni mugen twinloop lonac ili je kopija (mugen style-"truba") ?
Svaka cast na uradjenom poslu dosad...

Po kojem proracunu si radio granu?
 
Član
Aditas je napisao(la):
Jel orginalni mugen twinloop lonac ili je kopija (mugen style-"truba") ?
Svaka cast na uradjenom poslu dosad...

Po kojem proracunu si radio granu?

nemam pojma, bio je to neki lonac iz dva dijela, mugenov, na nekom vti-u, pa su nesto budzili, ali ja sam prezadovoljan kako se cuje, za male pare :D

izduvnu granu radio Mita opet, kao i na mom coupeu, nisam upucen u detalje :)
 
Top