Pug206

Pug206

Član
RE: lavic u buducnosti!! aBd...

hvala svima....predsjednik...AK LOW RIDE...me pocastio ovako lijepim slikama...nije ga htio slikati dok nisam uzeo felge....cim sam montirao odmah su slike pljustile...hhehehe HVALA JOS JEDNOM SVIMA...hehe
 
Član
RE: lavic u buducnosti!! aBd...

sony moj je napustio moj gepek otisao je prijatelju mislim da mu je username....manjic....crx....sad pricam sa svojim prijateljima da porucim dvije 12 ke pioneera 308....pa cemo gledati dalje sta i kako pozzdrav svima
 
Član
RE: lavic u buducnosti!! aBd...

e ovako jos dosta razmisljam...ali nesto me kopka...imam malu pomoc od rodbine koja me gura koliko toliko....volio bi jedan projekat sam da odradim uz pomoc kolega iz auto kluba AK LOW RIDE....a slike slijede mislim da ce sve reci...eh sad tu je jedan mali auto radio...i dva komada ovih prelijepih beibca 308...heheh...nista neobecavam....sve je jos u opticaju...pozzdrav
 
Član
RE: lavic u buducnosti!! aBd...

Davore jeli to ona kutija sto sam ja racunao :lol:
Koliko mi se cini je je ona sony 15``:D
 
Član
RE: lavic u buducnosti!! aBd...

jaha je napisao(la):
Samo napred mahe....imas moju punu podrsku.........;)
gdje si jaha? bacio sam se u neke vode...poceo da razmisljam o vlastitoj....nabavci svega i onda lagani proracuni i dampiranje auta....pa cemo da viidmo nemora biti ove sezone sljedeca aBd je moja...heheh
 
Član
RE: lavic u buducnosti!! aBd...

hahaahaha ZEKA SISOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ajd javi se na msn da te vadim od carine i poreza da te ne mazu ko argetu
 
Član
RE: lavic u buducnosti!! aBd...

nisam uspio naci povoljnu alpinu radio....pa sam novcanice utrosio na dva KENWOOD-a 3011-kice,i jedno pojacalo koje ih lijepo gura monoblokic eyebrid 500 na 2 ohma....jos je u planu da se sredi gepek...pa cemo da vidimo....lijepo sviraju....ja PREZADOVOLJAN....pozzz
 
Član
RE: lavic u buducnosti!! aBd...

posto me vec uveliko nervirao nemar domacih majstora odlucio sam sjesti i srediti kako znam i umijem....slike ce da pokazu sve....opet zahvaljujem se sasad....koji je imao zivce za moj blatobran....ja bi ga isjekao brusilicom...hehhehe....malo sminkanja....sutra nastavljam sa drugim dijelom mislim na zadnji branik...vidi mi se rezervni tocak pa cu morat nesto iskombinovat da to sakrijem....a na redu su plinski amortizeri idu sad...i onda opet angazujem Davora da mi proracune neke baci da sredim i muziku da radi najbolje sto moze...mozda bude i neke muzike za takmicenja u Brckom....ali samo mozda....nista nije sigurno....
 
Član
RE: lavic u buducnosti!! aBd...

posto me dugo nije bilo...da malo osvjezim temu...2.8.tekuce godine na takmicenju u DB dragu....osvojio sam 3.mjesto sa 139.4 decibela....u klasi street B....s tim sto moja muzika nije bila za takmicenja znaci cisto sam isao da provjerim koliki mi je rezultat i dosao sam na postolje sa muzikom za slusanje....


evo link sa dodjele nagrada

http://www.youtube.com/watch?v=8r4L8Olmexk
 
Top