Pug206

Pug206

Član
RE: lavic u buducnosti!! aBd...

hvala svima,ma malo se mijenjao drug ima dvije 15-ke u autu jedna nije nikako radila,nova,ja mu prebacio svoju 12 ku i on meni dao svoj,pojacalo cemo da isprobamo ako nista onda imam soluciju da uzmem mozda kenwoodov monoblock,ma polako,da vidimo,drug vec sredjuje skicu kutije a ja gepek biram ideju ,da bude i funkcionalno i da ima nekog stila...hihihih bit ce brzo slika...hvala svima jos jednom
p.s. evo slikica malo po danu malo u mraku...
1.stavio sam dvd na izvlacenje 7 inca
2.malo sredio unutrasnjost to je od prije sad trebam da presvucem tablu u eko kozu kao sto mi je na vratima.... ma o svemu cu da vam javim....
 
Član
RE: lavic u buducnosti!! aBd...

dvd...nazalost otisao....ali sutra se narucuju opruge HR-ove i gepek ce da se sav radi....pa bit ce slika...hehhe....uzele se lijepe novcanice za dvd.....ljubi do sljedeceg javljanja pozzdrav....svima koliko god da vas ima...hehe
 
Član
RE: lavic u buducnosti!! aBd...

gaga je napisao(la):

evo mene ponovo....spusten....felgi nema....muzika je legla i lijepo radi...alarmi se pale po gradu....kablove sam dobio od prijatelja...mada....i oni ce se mijenajati....sto se tice....stavio sam da vidim...i dotjerao da imam i neku funkciju gepeka....znaci da mojoj Fati moze stati kila paprika u gepek.....slike slijede...ovako izgleda gepek...autic je dovoljno spusten....crvene opruge HR...pa polako Boze moj....
 
Član
RE: lavic u buducnosti!! aBd...

pug stalno BOOM BOOM po gradu jebo majku dobra ova muzika :lol::lol:
 
RE: lavic u buducnosti!! aBd...

drug evo ti jedna preporuka...pod hitno farbaj lajsne na vratima, karambolke i rucke od vrata auto ce ti se preporoditi...ja sam na svom uradio i definitvno vise sportski izgleda kao i milion puta bolji..pogledaj u mojoj garazi pa ces vidjet...pozz
 
Član
RE: lavic u buducnosti!! aBd...

hvala svima na lijepim rijecima....zahvaljujem se prijatelju iz Bijeljine za lijepe tockove.....svom prijatelju Aleksandru za gume....a Sasi Dejanovicu pa profi slikama....ja se divim sa sve tri a vi sami procijenite sta sam uradio od svog Pug0a 206 samo sa malim tockicima Fox Racing 16 Zoll...heheheh

Davor_ je napisao(la):
pug stalno BOOM BOOM po gradu jebo majku dobra ova muzika :lol::lol:

zna se ko je pravio kompresionu kutiju koja po Doboju trese stakla na zgradama i pali alarme....heheheh.....HVALA DAVORE za proracune...hehehhe
 
Član
RE: lavic u buducnosti!! aBd...

mahir_011 je napisao(la):
hvala svima na lijepim rijecima....zahvaljujem se prijatelju iz Bijeljine za lijepe tockove.....svom prijatelju Aleksandru za gume....a Sasi Dejanovicu pa profi slikama....ja se divim sa sve tri a vi sami procijenite sta sam uradio od svog Pug0a 206 samo sa malim tockicima Fox Racing 16 Zoll...heheheh

Davor_ je napisao(la):
pug stalno BOOM BOOM po gradu jebo majku dobra ova muzika :lol::lol:

zna se ko je pravio kompresionu kutiju koja po Doboju trese stakla na zgradama i pali alarme....heheheh.....HVALA DAVORE za proracune...hehehhe



dobar dobar ;)
 
Član
RE: lavic u buducnosti!! aBd...

black_devil je napisao(la):
lupali ta mjuza ista??

samo da cujes prijatelju,kad sam isao po felge u bijeljinu kako se alarmi pale...ih davor je izracunao...nece nista odokativna metoda...samo papir i olovkica i malo tipkice i kod mahira ubi 206 hehehhe

Davor_ je napisao(la):
bice nesto i od mixera hahaha

sjecas se kad si me zezao....a sad se slikamo ja i ti zajedno...mislim golfac i 206...hehhehe
 
Član
RE: lavic u buducnosti!! aBd...

vladica85 je napisao(la):
jesi od ljuboja uzeo felge? odlicna je 206ca,sve si fino uklopio;)

njegove i legle su malo je reci....zahvaljujem mu se opetznaci po neznam koji put.....i naravno mom zetu koji mi je najveci sponzor....znaci......Jasmine RESPECT....
 
Top