Pug206

Pug206

RE: pocelo je pocelo....sljedeca sezona cekaj me....

samo nastavi dobro si poceo lambo vrata mu fale ko budali samar i ja hocu na svog golfa a necu one fusere nego bas lsd pa malo skupe moram nesto love skupiti
 

JD.

Član
RE: pocelo je pocelo....sljedeca sezona cekaj me....

koliko su love te gewinde ?


dobar auto, bice ekstra kad to sve odradis... samo ja ne bi te felge u crno lakirao, izgubit ces na njihovoj velicini vizuelno...

sretno ;)
 
Član
RE: pocelo je pocelo....sljedeca sezona cekaj me....

ovako hvala JD. ....otrit cu ti tajnu....da mi je naci 16 ke celicne felge,ja bi bio naj sretniji....hocu da napravim sto niko nema....i jos ali projekat traje...hocu da budem vlasnik najljepsheg puga u BiH....uskoro slike
 
Član
RE: pocelo je pocelo....sljedeca sezona cekaj me....

mahir_011 je napisao(la):
ovako hvala JD. ....otrit cu ti tajnu....da mi je naci 16 ke celicne felge,ja bi bio naj sretniji....hocu da napravim sto niko nema....i jos ali projekat traje...hocu da budem vlasnik najljepsheg puga u BiH....uskoro slike

odvratno!
 
Član
RE: pocelo je pocelo....sljedeca sezona cekaj me....

evo da malo zagolicam mastu...da nebude da sam samo spawao ovu zimu...evo slike pa reci te...mislim da sam ih sredio i da lijepo sijaju... do sljedeceg puta uzdravlje....
 
Član
RE: pocelo je pocelo....sljedeca sezona cekaj me....

ovako farovi su rijeseni...kao sto vidite....sad su i 70% su i felge dogovorene...jos je potrebno gume da se nadju...dalje kucna radinost bi trebala sutra da ozivi i da se sredi maska prednja...pa poslije toga skupljanje novcanica za sredjivanje prednje haube od ovih kamencica....:icon_mad::icon_mad::icon_mad: strasno ljut....dok felge ne dowucem a to je negdje u subotu nece bit slika a tad idemo laganoo sa slikama... lijep pozdrav i hvalaa svima na komentarima i na pregledanoj garazi...
 
RE: pocelo je pocelo....sljedeca sezona cekaj me....

Mene zanimaju gewinde? Kakve su i koliko su love?

A ostalo mi je sve za ;)
 
Član
RE: pocelo je pocelo....sljedeca sezona cekaj me....

hvalaa....da pdgovorim CRNOM VRAGU....ovako da nelupam cifre ne znam ni ja koliko ce me nakraju ispasti...ali nisu neke najskuplje cijena im je negdje oko 500 tinjak maraka ovdje...ja se barem nadam... hvalaa jos jednom....cekam samo da momku "otmem" felge i odmah slike i nastavlja se moja prica....LOW RIDERA...a buhahahah
 
Član
RE: pocelo je pocelo....sljedeca sezona cekaj me....

gewinde aBd stizu za dvije sedmice....prije toga...felge su ofarbane frishko sad se sushe....svaka cast Hony....na extra odradjenom poslu....ja prezadovoljan.....ubrzo neke slike ce biti ... :p
 
Član
RE: pocelo je pocelo....sljedeca sezona cekaj me....

malo da osvjezim temu.... :) mjenjac haman riknuo...po rijecima majstora otisao konusni lezaj neki... popravka puno.... :icon_cry: felge dobile novu boju...zahvaljujem se momku iz Gracanice poznatom kao Hony...sredio je vrhuncki bez greske...prosle sedmice neko skocio na haubu prelijepih 100 kila i 42 broj patike...slike ce te dobit pa sami prosudite...uzravlje i cujemo se do subote kad ocekujem gewinde.... :p
 
Top