Pug206

Pug206

Član
RE: lavic u buducnosti!! aBd...

auto je pravo dobar...
i ove felge su stvarno... :lol:...ko da su moje bile-.. ;)
 
Član
RE: lavic u buducnosti!! aBd...

Crazydeaf je napisao(la):
woow, pravo je extra :cool: samo malo spustit :icon_twisted: samo naprijed

hvalaa....sad malo uzivam u lijepim felgama...pa cu poslije da ubacim plinske amortizere na svoje crvene oprugice hr 50mm.....polako lijepi je na ljetnim gumama...skidam oznake nazad i ovu AK LOW RIDE naljepnicu ici ce nesto lijepo....heheh
 
Član
RE: lavic u buducnosti!! aBd...

samo lagano sredjuj...bez zurbe...
i moj ti je savjet..kada jedno stavis...ne skidaj...posebno ako si odusevljen tim detaljem... ;)[/u]
 
Član
RE: lavic u buducnosti!! aBd...

mahir_011 je napisao(la):
hvala svima na lijepim rijecima....zahvaljujem se prijatelju iz Bijeljine za lijepe tockove.....svom prijatelju Aleksandru za gume....a Sasi Dejanovicu pa profi slikama....ja se divim sa sve tri a vi sami procijenite sta sam uradio od svog Pug0a 206 samo sa malim tockicima Fox Racing 16 Zoll...heheheh

Davor_ je napisao(la):
pug stalno BOOM BOOM po gradu jebo majku dobra ova muzika :lol::lol:

zna se ko je pravio kompresionu kutiju koja po Doboju trese stakla na zgradama i pali alarme....heheheh.....HVALA DAVORE za proracune...hehehhe



Fantasticne slike!! A i bolje felge nisi na njega mogao staviti! Svaka cast! ;)
 
Član
RE: lavic u buducnosti!! aBd...

NekoIme je napisao(la):
mahir_011 je napisao(la):
hvala svima na lijepim rijecima....zahvaljujem se prijatelju iz Bijeljine za lijepe tockove.....svom prijatelju Aleksandru za gume....a Sasi Dejanovicu pa profi slikama....ja se divim sa sve tri a vi sami procijenite sta sam uradio od svog Pug0a 206 samo sa malim tockicima Fox Racing 16 Zoll...heheheh

Davor_ je napisao(la):
pug stalno BOOM BOOM po gradu jebo majku dobra ova muzika :lol::lol:

zna se ko je pravio kompresionu kutiju koja po Doboju trese stakla na zgradama i pali alarme....heheheh.....HVALA DAVORE za proracune...hehehhe



Fantasticne slike!! A i bolje felge nisi na njega mogao staviti! Svaka cast! ;)



hvala vam svima....a sto se tice felgi...dugo su me cekale kod ljuboja...hehhe u svakom slucaju hvala mu izasao mi je u susret...pozzdrav
 
Član
RE: lavic u buducnosti!! aBd...

Ma lavic je ko bomboncic,ma ko i ti mahire......heehehe...........:icon_smile:
 
Legend
RE: lavic u buducnosti!! aBd...

uuu fakat slike su drama
imas dara..
pug mi se svidja, nema nista previse ;)
 
Član
RE: lavic u buducnosti!! aBd...

.nOKe sliek su od momka pod nickom sasad i nije dar skola je :D
 
Top