Pug 206 RC

Pug 206 RC

Nastavljamo sa radovima svaki dan se nesto novo uradi, premazani su varovi sto je vareno u podu zastitom, ociscen je roll bar i presprican antikorozijskim sredstvom i filer dvije ruke pa ce se kasnije farbati cijela unutrasnjost i motorni prostor u bijelu boju. Bilo je dosta zezanja oko zasticivanja unutrasnjosti da bi se kasnije moralo manje smirglati ali nekako smo i to uspjeli. Evo malo slicica. :)
P1150245.JPG P1150246.JPG P1150247.JPG P1150248.JPG P1150249.JPG P1150250.JPG P1150251.JPG P1150252.JPG P1150253.JPG P1150254.JPG
 
Ako nije tajna sto bas radis auto u NP i kolko su ti uzeli za ovo.....
Nije tajna, radim u NP zato sto ih sve tamo znam dugo i dobar sam sa njima i zato sto imaju predobru opremu u lakirnici (ipak je ovlasteni peugeot servis hehe) i dobrog majstora. Cijena ce biti 2000 KM da se ofarba komplet sasija i sklopi sve i upali auto. ;)
 
2 milje za puga 206 :S pa i Zulic je jeftiniji...
Pa ima bas dosta posla uostalom vidi se sve na slikama kakav je sada. Treba biti realan koliko treba vremena i posla da se od gole sasije sastavi citav auto. Ne mozes raditi ovakve stvari a da ti bude zao para, cijeli projekt od fabrickog 206 rc do ovoga sada kad se sastavi izlazi 5500 KM. Ko god je pravio trkacki auto zna koliko su te stvari skupe.
 
Član
svaka cast tebi za trudom i idejama samo nekako meni nije ovo auto za svaki dan vose sa kavezom!
 
svaka cast tebi za trudom i idejama samo nekako meni nije ovo auto za svaki dan vose sa kavezom!
Ne mislim druze bas bukvalno za svaki dan, taj 206 meni ne treba svaki dan. To je auto kupljeno cisto za vozanja onako, a pod tim "za svaki dan" sam mislio da ga je moguce registrovati i voziti po gradu kad hocu. ;)
 
Član
Ovo je baš profesionalno odradjeno, a i košta, al kako kažu ćejf nije skup :D

samo naprijed, sretno u nastavku i da bude sve kako si i zamislio :)
 
Član
sve je vrhunsko uradjeno, al meni samo jedna nije stvar jasna sto nije skinuta treca stopka sa gepeka?

sretno u daljnim radovima i pratim sa zadovoljstvom projekat!
 
Top