Pug 206 RC

Pug 206 RC

Kupicu ja volan, kadice i pojase zajedno. Takav je trenutno jer ne mogu to sve sada kupiti a ne kupuje mi se jedno po jedno. Na vrata cu nesto napraviti mada meni nije ni ovako ruzno. Ulazak je sasvim ok za ovakav auto, nije uopste mucno ima tu prostora hehe. :D
 
Da nesto i ja napisem nisam dugo. U medjuvremenu se nije bas nesto promijenilo na 206 osim sto sam kavez oblozio zastitom za cijevi, tako da cu malo ublaziti eventualne udarce ako ih bude i napravljen je novi zadnji protocni lonac full inox ATD koji je mnogo dobar i lijepo se cuje. U loncu je cijev fi70 a izlaz je fi90. Evo malo slika :) 20140305_082604.jpg20140305_082540.jpg 20140305_082531.jpg20140304_171048.jpg 20140304_171003.jpg
Dalje ce se raditi kako se bude imalo para prvo na enterijeru a kada se nesto uradi bice objavljeno ovdje heh :) Pozz
 

zes

Član
A hoću i ja ovooooooooooooooooooo :O
De kako je strašan kolega svaka čast, mora da je koštao mnogo :D
 
Član
svaka čast na projektu nije moj stil baš to sto si se odmaknuo od serije al cijenim ulozeni trud ako ides na track car odlicno , poz
 
Član
Rijetko pišem ali, ovo je stvarno projekat za svaku pohvalu i želim ti sretan nastavak. Posebne pohvale za rad lakirera iz jednog prostog razloga, farbao je dijelove odvojeno, a danas je stvarno malo onih koji tako rade.
 
Rijetko pišem ali, ovo je stvarno projekat za svaku pohvalu i želim ti sretan nastavak. Posebne pohvale za rad lakirera iz jednog prostog razloga, farbao je dijelove odvojeno, a danas je stvarno malo onih koji tako rade.
Hvala puno druze, farbao sam u ovlastenom Peugeot servisu, izludili smo dok smo ga ofarbali i sklopili hehe. Nije se stedilo na materijalu jeste bilo malo vise nego uobicajeno u finansijskom smislu ali bilo je i bas dosta posla. :)
 
Član
vjerujem da je ovo jedna od velikih zelja vecine forumasa da napravi jedan ovakav auto za svoj gust , ono definitivni race car :))
 
Član
Zaista zanimljiv odabir auta ako se pravi samo za 402, zasto bas rc? Ovaj auto ce jedva cekati vikende da ga provozas po nekom brdu ;)
 
Top