Pug 206 RC

Pug 206 RC

Nastavlajm sa sklapanjem auta, malo se radilo malo nije uglavnom motor je ubacen i sklopljena sva instalacija vezana za njega i instrument tabla usjecena. Sutra ce se upaliti ako bude sve po planu. Jos malo i bice gotovo sve. :)
P1150362.JPG P1150363.JPG P1150364.JPG P1150365.JPG P1150366.JPG
 
Skoro je sklopljen citav auto, motor je upalio i vozam ga po malo oko servisa da malo radi jer nije dugo. Jest da nisam ubacio sjediste pa sjedim na kanti od jupola ali i to cu uskoro. :DP1150370.JPGP1150371.JPGP1150372.JPGP1150373.JPGP1150374.JPG
 
Član
ne izgleda lose a kad si vec iso sa bjelom kombinacio trebo si haubu sa unutrasnje strane u bjelo ofarbat
 
Jel' ovo RECARO ili SPARCO kanta na kojoj sjediš ? :D
Ugl , auto je dramica ispalo , još kad se posloži sve , biće k'o bombona .. Super , samo tako nastavi. :)
 
Jel' ovo RECARO ili SPARCO kanta na kojoj sjediš ? :D
Ugl , auto je dramica ispalo , još kad se posloži sve , biće k'o bombona .. Super , samo tako nastavi. :)
Ma to ti je Sparco novi model za 2014 :p Bice Sparco sve ali ne kupuju mi se sada samo kadice nego cu zajedno uzeti njih, pojase i volan kada mognem jer sada kada se zavrsi sve ovo necu bas imati nekih para ali bice i njih uskoro pa nastavljam dalje. :)
 
Ma to ti je Sparco novi model za 2014 :p Bice Sparco sve ali ne kupuju mi se sada samo kadice nego cu zajedno uzeti njih, pojase i volan kada mognem jer sada kada se zavrsi sve ovo necu bas imati nekih para ali bice i njih uskoro pa nastavljam dalje. :)
Aha , pa gdje si naručio , zaradio sam nekog' keša , htio sam uzeti isti ovakav , samo da je crne boje kantica hahha :D
Ma dobro , sad ide svakako zima , polako ga slaži. :)
 
Top