Pug 205 GTI MI16 project

Pug 205 GTI MI16 project

Član
Ujtru mi narucuju farove, nasao sam par povoljnih providnih sa lecama i angel eyes, nadam se da ce fino leci jer sam puno skeptican oko toga, al mi je zelja imati xenon...pa cemo vidjeti dolaze za 10tak dana al ce biti postavljeni tek iza nov godine...ne zuri mi se jer i dalje spava :(
 
Član
Po meni je čisto bacanje para za te aftermarket farove , jer ja ne vidjeh 205-icu da joj dobro stoji , suviše je to star za džidže-midže tog tipa.
Ja bi više ganjao neki oldschool look žute maglenke (folijom presvući) i žute sijalice u farovima i žmigavcima.
Kod nas u gradu ima jedan GTI na FR tablama (još one stare crne) , sa ovom kombinacijom kao što sam gore napisao , izgleda extra.
 
Član
Drug evo kod mene su slicni farovii i ubacii ono ste se tebi svidjaa .. samo napred
Svaka čast za rad
 
Član
Kazem da sam skeptican i da neznam kako ce izgledati, nadam se da ce biti ok, jer kao sto sam rekao volio bi imati xenon...razmisljam prije svega i morimoto projektore staviti,al vidjet cemo kad dodju... Jedva cekam...ako ne bude valjalo idalje imaju moji stari koji super izgledaju kako sam im sjenila ofarbao u crno...
 
Član
Kazem da sam skeptican i da neznam kako ce izgledati, nadam se da ce biti ok, jer kao sto sam rekao volio bi imati xenon...razmisljam prije svega i morimoto projektore staviti,al vidjet cemo kad dodju... Jedva cekam...ako ne bude valjalo idalje imaju moji stari koji super izgledaju kako sam im sjenila ofarbao u crno...

ma budii sigurann da ce biti super , jer isti je princip i kod mene , angel eyes i sociva i ubacio sam xenone
 
Član
IMAG1680.jpg IMAG1680.jpg IMAG1681.jpg

Neznam moze te li otvoriti slike jer pisem sa mobitela, pa jos neznam kako ide, uglavnom farovi su kod mene :) zadovoljan sam
 
Član
Evo slika dok su namontirani, meni se svidja i ostaju na autu,ako mi dojade uvijek imam stare al mislim da nece, za poziciju koristim samo ove tri smd diode sa strane, ne koristim ove druge...uskoro i xenon dolazi
 

Prilozi

  • IMAG1895.jpg
    IMAG1895.jpg
    534,5 KB · Pregleda: 140
Član
ko sto zlaja rece dobro bi njima bilo poslat ih ligi da ih rasklopi i matira unutra. ovako ovaj chrom ti se bas ne slaze sa ostatkom auta
 
Top