Pug 205 GTI MI16 project

Pug 205 GTI MI16 project

Član
kula307 je napisao(la):
Legao je samo tako_Odlicno odradjen posao svaka cast.

hvala ;)

OmO je napisao(la):
:icon_eek: Koja ljepota jbt.

hvala ;)

Amer13 je napisao(la):
Jesi ga fino zakucao :cool:

MEDA je napisao(la):
Ovo izgleda vrhunski :cool: samo mi deluje da je napred vislji?

izgleda da je visoci,al nemoze nize, gewinde su do kraja spustene
hvala ;)

Matej19 je napisao(la):
Bem ti kako mocno izgleda,ako moze u PP tko ti je radio i koliko te je para izaslo spustanje zadnje torzije molim te ako nije frka i hvala ti unaprijed.,.....

nije frka stize PP ;)
 
Član
kula307 je napisao(la):
Legao je samo tako_Odlicno odradjen posao svaka cast.

hvala druze, hoces uskoro u vares opet dolaziti?

OmO je napisao(la):
:icon_eek: Koja ljepota jbt.

hvala ;)

Amer13 je napisao(la):
Jesi ga fino zakucao :cool:

hvala ;)

MEDA je napisao(la):
Ovo izgleda vrhunski :cool: samo mi deluje da je napred vislji?

jest zericu visocije al naprijed ga nemogu nazalost vise spustiti jer gewinde su do kraja zavrnute... hvala ;)

Matej19 je napisao(la):
Bem ti kako mocno izgleda,ako moze u PP tko ti je radio i koliko te je para izaslo spustanje zadnje torzije molim te ako nije frka i hvala ti unaprijed.,.....

hvala drug, dobio se PP ;)
 
Član
mahe007 je napisao(la):
E ovako treba da izgleda jedan pravi GTI ;) Svaka cast :cool::cool: Jbt ne mogu ga se nagledat :D

hvala druze...

nazalost, grad mi je izgleda pun ljubomore, pa sam imao sinoc okrsaj sa nekim likom te mi je razbio sajbu i malo udubio haubu...

krivicno ce zbog ovoga biti gonjen, a ja sajbu odo sad evo da mjenjam odmah :icon_smile:

j807.jpg


km68.jpg
 
BHT Ovisnik
joj majku im:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_sad: pug je stvarno savršen,meni se opasno sviđa auto, evo i moj je sad na lakiranju komplet, i gewinde stavljam cim stigne i vjeruj isto tako da me strah vozati ga,na njemu i na jetti sam imao sa kljucem ili ekserom bocnu stranu izgrebanu,a niakda se nisam zamjerio,koja je to ljubomora:icon_evil:
 
Član
E sunce li mu :icon_mad::icon_mad::icon_mad: Trebao si ga malo kroz sake propustit :icon_mad::icon_mad::icon_mad: Toliko se covjek trudi ulaze znoj novac vrijeme u auto i onda dodje ovako neka budala i sjebe ti sav rad i trud :icon_mad::icon_mad:
 
Član
Ufff i meni se pritisak digao,ma drug moj ispod sjedista lijepo se postavi "francuska palica" teleskopka i za takve slucajeve je i pravljena xD
Francuza vozas francuskom palicom i mlati,imao sam jedan takav slucaj sa udubljenjima ali je taj sve i popravio kad je vidio sta francuskinja radi..
 
Član
ma eto sad ce biti krivicno gonjen i morat ce ostetu da plati, inace govore da mu prijeti zatvor...kako god vidit cemo sta ce sud reci...
ja sam odmah zamjenio sajbu, i rjesena stvar...

bit ce uskoro slikica par...
 
Član
mislim na vozackoj strani potrosena, od losih brisaca ili cega vec.
inace auto je super samo pragovi su detalj viska, moje misljenje ;)
 
Član
Jao u kojoj retardiranoj drzavi zivimo,sve samo zavist i teska ljubomora,ma ugl vazno je da tebi nije nista,a nadam se da ce kreten dobiti ono sto ga sljeduje.
Ugl sretno dalje u nastavku radova i nek se sve na ovom zavrsi ;)
 
Član
E uvijek je bilo i biti ce budala.Ono cega ne fali u ovoj drzavi je krivih drva i budala.Zao mi je sto ti je se to desilo i nadam se da ce pravda biti na tvojoj strani.
A u zadnje vrijeme sam po zapadnoj hercegovini i gore Jelah, Teslic Doboj i tako.Ajde ako hoces daj mi broj u PP pa ti se javim ako budem dolazio da popijemo kavu i da uzivamo gledajuci makinu.
 
Član
evo par slikica pred mrak...

pfbo.jpg


3p9s.jpg


p7li.jpg


sljedece sto planiram je srediti prednji branik jer sam ga jos prosle zime malo udario...

pa sam dosao na ideju da ovo kupim i uradim

http://www.marktplaats.nl/a/auto-onderdelen/peugeot-onderdelen/m697418038-309-gti-voorbumper-voor-205.html?c=a2384ef0ece270f44503df9f8598c624&previousPage=lr

znam da bjezi od fabrickog izgleda, al opet mi se uvijek ovaj prednji kraj svidjao, naravno maska ostaje kakva jeste...

sta vi mislite o ovome:icon_question:
 
Top