Pug 205 GTI MI16 project

Pug 205 GTI MI16 project

Član
da otvorim temu,jest da sam malo okasnio al nisam imao vremena prije...

dakle kako sam slupao starog 205 GTI, i kako mi je majstor rekao da se nemoze vise uraditi da bude to to ja sam odustao od njega teska srca...
pocela je bila potraga za novom skoljkom, koja nije davala zadovoljavajucih rezultata...
sve dok jednom nisam nasao jednog na piku koji prodaje 205 1.9 GTI za mizerne pare, ne bjezim od toga nije bio ni blizu savrsen bilo je mana,no svidjeo mi se i vidio sam da cu moci od dva GTI-a jednog sastaviti...
sto mi se jako dopalo motor je bio 1.9 sa 130 konjica :cool:
jako dugo je stajao kod mene u garazi nikako da se uhvati vremena za rad sve do skoro kad je pocelo...
unutrasnjost mu je bila sva unistena,no to me nije brinulo kad sam znao da imam moju staru unutrasnjost koja je u dobrom stanju...
rastavio sam ga pofino,unutra skoro da nista nema trenutno...unutrasnjost cu sklapati ubrzo jer je jucer kompletan ofarban u komori u istu crvenu boju(bio je crven svakako)
evo neke slike od farbanja,dakle sve sam sam radio:
imag0003ry.jpg

ovaj blatobran je bio udubljen al nakon muktrpnog rada sam ga uspjeo izvuci
imag0004tb.jpg

dole uz prag je bio malo truo al sam povario sve to i izvukao
imag0006g.jpg

ovakav je trenutno unutra
imag0020bv.jpg

kad sam ga u komoru odvukao
imag0021ti.jpg

imag0022k.jpg

imag0023tu.jpg

gotov :)
imag0025bo.jpg

imag0029g.jpg

imag0024en.jpg



zadnji brisac je uklonjen,jer ga i na onome starom skoro pa nikad nisam ni palio a i vise mi se svidja bez njega...
da jos navedem znaci prednji trap je kompletan promjenjen i nema nigdje da sta lupka,jedino su mi ostali jos da kupim nove diskove i nove disk plocice kolko se tice prednjeg ovjesa,mozda nekada i gewinde...
stavljen je moj stari mjenjac od 1.6 GTI prije svega jer je moj stari bio savrsen i imao je nov set kvacila skojim nisam ni 1000km presao...
iznenadio sam se kako sada auto ide,nisam imao prilike da ga probam do kraja,al prva druga i treca proklizava kao lud,jako ugodno me iznenadio i dosta bolje ide od 1.6 GTI...
da ne duljim navesti jos par stvari koje sljede kolko se tice radova:
sastavljanje vanjstine,
sastavljanje unutrasnjosti,
promjeniti zadnji most, to jest staviti svoj stari,jedino mi je zelja da mi ga neko prije montaze spusti za 3-4cm,
montiranje stopki od novijeg modela,
farbanje kocionih klijesta u crveno,
staviti spojler na gepek,kojeg napokon posjedujem,
maglenke originalne koje takodjer posjedujem,
kupiti nova sjedala,
ugraditi centralnu bravu sa moga prosloga,bosch brava je vec promjenjena,
ako se jos necega sjetim navest cu trenutno nemogu vise nicega...
pozdrav do sljedeceg pisanja
 
Član
RE: Pug 205 GTI new

Moja ljubav koju nikad nisam imao priliku posjedovat.. Da se navozas i da ga jos usminkas :cool::cool:
 
Član
RE: Pug 205 GTI new

skoro sklopljen, ostao mi jos samo far kojeg sam slucajno razbio,pa ako neko zna gdje ima za uzeti nek javi...slike u subotu ;)

evo dvije slikice od prije 3 dana
imag0049ne.jpg


imag0051ys.jpg
 
BHT Ovisnik
RE: Pug 205 GTI new

cekamo slike:cool:

ova mala jurilica mi se uvijek sviđala,volio bih jednu posjedovati,rođak ju je imao,auto je prava jurilica i pravo dobar za voziti:cool:
ja bih samo promjenio boju felgi da malo vise dođu do izrazaja,crna ih ubija,barem na slikama:icon_biggrin:
 
Član
RE: Pug 205 GTI new

CoL3 je napisao(la):
cekamo slike:cool:

ova mala jurilica mi se uvijek sviđala,volio bih jednu posjedovati,rođak ju je imao,auto je prava jurilica i pravo dobar za voziti:cool:
ja bih samo promjenio boju felgi da malo vise dođu do izrazaja,crna ih ubija,barem na slikama:icon_biggrin:

i meni se isto cini jos dok sam imao starog GTI-a bile su sive(odnosno standardne) i puno su mi ljepse bile, no tada sam mislio da ce mu puno ljepse stajati crne,al sad cu ovako furati do zime pa ce na proljece opet osvanuti u sivoj,a mozda svanu neke druge felgice koje vec duze vrijeme gledam :cool:
hvala sutra slikice ;)

kolko se tice voznje auto pravo dobro ubrzava ugodno me iznenadio, jos je tu mjenjac od 1.6 GTI koji je kraci,necu imati krajnu brzinu no ovo auto i nije da se vozi preko 180km/h
 
Top