Pug 205 GTI MI16 project

Pug 205 GTI MI16 project

Član
I moje misljenje je da nije 205 za ovakve farove, ali isprobaj malo i uporedi pa zakljuci sam sta ti se svidi.
 
Član
Hajde da su druge stopke to inekako,ali ovi mu ne stoje kako bi trebali,oni smoked su bas extra,na ono jos da stavis projektore pa cijeli far iznutra zatamniti e to bi bilo vec nesto
 
Član
Ma nisu to bacene pare samo jos ligi nek baci koju marku i pun pogodak ce biti.
Mislim da ce fino stajat crni farovi na njegovu boju.
 
Član
meni se svidja i sada za sada ostaju na autu...bit ce na tretmanu kod lige,al dok dodje vrijeme jer imam precih sada stvari...
uradio sam crveno osvjetljenje sata, evo slika ma da nije na slici kako je uzivo(uzivo je cisto crveno svjetlo)




sljedece sto radim je ovo,nista veliko al et


i plin ugradjujem, teska srca al moram...
 
Član
Eih savrseno osvijetljenje,i ja spremam pare za iduci zahvat,pukom srecom sam nasao ph1 kompletnu tablu i GT-i sat pa mu slijedi kopcanje obrtomjera,pritiska ulja i temperature...A te rally naljepnice ces sa ebaya da kupis?Ima i oni tepiha ispod nogu sa Pugovim logom i oznakom samo su masni para.Kako god extra odradjeno,samo jos maska bez znaka i nema dalje.Svaka cast
 
Član
Bio sam sinoc u Sarajevu na ugradnji plina kod jednog momka, napatio se momak dosta dok je uradio, al svaka mu cast na kraju smo sve uradili kako treba :)
iduce sedmice jos atest i moze na registraciju
evo dvije slikice, jedna dok sam jucer cekao momka koji ce mi ugraditi plin...


Ova je od maloprije sa jos jednom zanimljivom vozilicom...



Matej nece ici maska bez znaka nekako mi se nesvidja to na PUG-u...samo ce biti ove rally naljepnice koje ce mi jedan drug izraditi i zaljepiti...
 
Član
Ma plin je zakon za laganu gradsku voznju, ja sam prezadovoljan, nekad kad mi se malo gasuje samo pritisnem dugnem prebaci na benzin, kasnije opet pritisnem dugme i vrati na plin, a cijena plina upola manja od benzina
 
Član
Ma plin je zakon za laganu gradsku voznju, ja sam prezadovoljan, nekad kad mi se malo gasuje samo pritisnem dugnem prebaci na benzin, kasnije opet pritisnem dugme i vrati na plin, a cijena plina upola manja od benzina

Jasta je vec zakon,al mene jos malo zeza stimanje, pa ce se aBd brzo i to rjesiti....

kako samo predobro izgleda pug svaka cast na autu, ove felge su pun pogodak savrsene za njega

znam razmisljao sam da ih prodam al mislim da nikada necu potrefiti kao sa ovim...
hvala

danas se radio atest za plin, pa sam isao do mog prijatelja Saleta pa smo ga malo jos stelovali al ima jos stvari koje treba uraditi....
kupio sam od njega Lafete konacno, sada aBd nece vise biti lupkanja :)
i kako sam zurio na posao zaboravim da uzmem oznaku mi16 sto dodje nazad al nema veze dolazit cu ubrzo opet pa uzmem...
hvala Saletu puno i preko foruma ovako...
 
Član
Ja sam svog ustimao tako sto sam mu zavrnuo dotok plina( ne skroz nego samo da ne moze da primi naglo gas), znaci kad dam naglo gas da ga utusi, onda krenuo polako da ga odvrcem ali samo po koji milimetar, i sve tako dok nije poceo normalno da prima gas kao i na benzinu... Kad sam ga namjestio da normalno prima gas na benzinu obiljezio sam kako stoji saraf... Kasnije sam ga pomalo zavrcao dok nisam namjestio onako kako meni odgovara, nekako sam ga sad ustimao da je na manjim obrtajima slab, ali u visim obrtajima ide pa skoro isto kao kad je na benzinu :D
 
Član
Ma 17-ske felge od RC-a i patos hehe jedina mana jebi me sto bi se moglo da vozi xD,Javi mi se na pp imam nesto da te pitam kad dodjes online :D
 
Top