Pug 205 GTI MI16 project

Pug 205 GTI MI16 project

Član
RE: Pug 205 GTI new

Pun pogotak sa pragovima! :cool:

Slazem se za ivice po felnama, a i kljesta u cveno mozda da jos "otvori" crni tocak. Pug je kao lutka;)
 
Član
RE: Pug 205 GTI new

CoL3 je napisao(la):
sviđa mi se:cool:
a st amislis da kljesta idu u zuto ?:cool:

neznam bas za zutu boju,nekako mi je draze da sve ostane u crveno crnoj kombinaciji...
hvala na pozitivnom komentaru ;)

187 je napisao(la):
mozda bi bilo previse ali ja bi probao na felgama taj krug (ivice felge) uraditi u crveno.. imao bi ona ful crno crvena kombinacija

razmisljao sam i ja cak o tome no bojim se kako ce ispasti,al cu probati u svakom slucaju i to :icon_smile:

dellas je napisao(la):
Pun pogotak sa pragovima! :cool:

Slazem se za ivice po felnama, a i kljesta u cveno mozda da jos "otvori" crni tocak. Pug je kao lutka;)

klijesta su mi sljedece po planu pa cu onda najvjerojatnije i na felge tu cizu uraditi...
hvala vam na pozitivnim komentarima :icon_smile::icon_smile:
 
Član
RE: Pug 205 GTI new

pug je kao bombona, svaka cast. Meni se felge svidjaju i ovako samo klijesta u crveno. Sretno dalje. ;)
 
Član
RE: Pug 205 GTI new

roki_actros je napisao(la):
Ispuni mi zelju MOLIM TE KO BOGA ofarbaj felge u sivo! Pragovi su fino sjeli :)

pa najvjerojatnije hocu,al mozda promjenim u skorijoj buducnosti i felge...ciljam na neke sa falcom pa ako ima neko prijedlog kakav,samo neka da...
ako ne nadjem na proljece ce sigurno biti sive...
meni osobno je isto bolje da su sive,al sad mi trenutno mrsko smirglati i farbati,jos malo pa ce i zimski setup, kontao sam celicare neke sto imam,mislim da su od 106relly ili 205relly nisam siguran pa cu njih furati u bjeloj boji preko zime...
hvala ;)

men007 je napisao(la):
pug je kao bombona, svaka cast. Meni se felge svidjaju i ovako samo klijesta u crveno. Sretno dalje. ;)

hvala klijesta ce ubrzo biti crvena :icon_smile:

drago mi je da su vecinom pozitivni komentari,koji me odma jos vise motiviraju za daljni rad :icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
RE: Pug 205 GTI new

Vidi ove klasike :)

20110625183800.jpg


20110625183822.jpg
 
Član
RE: Pug 205 GTI new

marijananihad je napisao(la):
Nazad torziju malo uštimaj i neka bude u liniji !
Sada stoji sve kako treba ;)
;)

tu je pod rucnom,pa se jos podigao...
imam drugu torziju koju planiram spustit za 4-5 cm,samo da mi je nekoga naci ko bi mi to uradio,okolica sarajevo,visoko,kiseljak i tako to....
pa ako ima neko nekoga da mi predlozi:icon_question:
hvala;)
 
Član
RE: Pug 205 GTI new

Ako je rastavis, moraces je reparirati...

A moram priznati da su pragovi dobro sjeli :).
 
Član
RE: Pug 205 GTI new

cybernck je napisao(la):
Ako je rastavis, moraces je reparirati...

A moram priznati da su pragovi dobro sjeli :).

hvala,a nista onda da dadnem ovu losiju sto imam da mi se reparira i da je spusti,bolje nego ovu sto je 100% ispravna?
pozz druze


GTI FAN je napisao(la):
Predobar je,svaka cast kako si uredio legendarnu jurilicu ;)

hvala, pomalo napredujem bit ce uskoro aBd jedan veliki update...
razmisljam o novom srcu u PUG-u

pozzz
 
Top