Pug 205 GTI MI16 project

Pug 205 GTI MI16 project

BHT Ovisnik
RE: Pug 205 GTI new

bas to,gdje ces ga vozit toliko,mislim mene bi bilo i strah manje auto na nekoj velikoj brzini:D al sto ubrzava to je cudo jedno,te koji odaziv ima pri skretanju,mene je auto odusevilo:cool:
a felge gonjaj sive ili antracit :cool:
 
RE: Pug 205 GTI new

Sve 5 ali felge totalno OUT! Ja bih tu stavio original speedline fabricke GTI felge u originalnog boji i napravio pravog sleepera.
 
Član
RE: Pug 205 GTI new

roki_actros je napisao(la):
Sve 5 ali felge totalno OUT! Ja bih tu stavio original speedline fabricke GTI felge u originalnog boji i napravio pravog sleepera.

nekada sam se mislio da li da uzmem te speedline ili ove pa je ipak odluka pala na ove, tako da nece biti vise povratka ostaju ove samo sto cu ih ofarbati na proljece u sivu ili dolaze neke druge u obzir koje su mi vec odavno zapale za oci ;)
hvala na kritici i pozitivnom odgovoru
 
RE: Pug 205 GTI new

Eh pa sad gledaj pa kupi opet speedline :D Zaista je to predivan autic. U Nexus-ovom komsiluku ima jedna bas fabricki GTI (s tim da je netko pokidao lajsne na rubovima) ali je predivan!
 
Legend
RE: Pug 205 GTI new

bas odavno komsija voza gti-a, samo eto steta sto je neko pokidao rubove, auto je odlican:cool:
 
Član
RE: Pug 205 GTI new

roki_actros je napisao(la):
Eh pa sad gledaj pa kupi opet speedline :D Zaista je to predivan autic. U Nexus-ovom komsiluku ima jedna bas fabricki GTI (s tim da je netko pokidao lajsne na rubovima) ali je predivan!

Nexus je napisao(la):
bas odavno komsija voza gti-a, samo eto steta sto je neko pokidao rubove, auto je odlican:cool:

ajde uslikaj te tog komsijinog pa da vidim i ja kako izgleda, a te se lajsne znaju cesto naci na piku povoljno pa moze i to srediti, ja cak imam jednu viska al je fali komadic,al bolje ista nego nista ;)
 
Legend
RE: Pug 205 GTI new

168313_1832591856303_4390999_n.jpg


evo jedna koju sam imao na racunaru, uglavnom auto je ko novo, jedino ti rubovi sto ga zezaju, uglavnom poznati su po dobroj limariji
 

Zex

Član
RE: Pug 205 GTI new

Pa od '87 na ovamo su imali pocinkovan lim, tako da ako auto nije udarano pa lose odradjeno ne bi trebalo biti velikih problema, ima nekoliko kriticnih mesta na koje se prvo hvata hrdja sto se ostalog tice, to ide mnoooogo sporije.

Alex, slazem se da bi SL mnogo bolje legao od tih, ali i one super stoje, samo ih obavezno lakirati u fabricki sivu boju.
Pratim projekat, jako zanimljiv, kao i prethodni GTI ;)
 
RE: Pug 205 GTI new

Odlicno, boja 10 + ..Sad ces rec' da zezam, ali ja bih maknuo okvire tablica :) Ljepse je jedno 9349483984 93489384934 puta bez njih :D Sad lagano uzivaj :)
 
Član
RE: Pug 205 GTI new

roki_actros je napisao(la):
Odlicno, boja 10 + ..Sad ces rec' da zezam, ali ja bih maknuo okvire tablica :) Ljepse je jedno 9349483984 93489384934 puta bez njih :D Sad lagano uzivaj :)

ma i skinut cu te okvirove samo dok ga registrujem a to mi je mali problem jer sam u ZG radnim danima...
a boja je super pravo mi se dopada,jedino sto mi nije jasno isti broj boje mi je i bio na prosloj 205ici al ova mi je puno ljepsa ili ti drugacija...
hvala, morat cu se i ja na nekom eventu pojaviti pa da upoznam ekipu sa foruma ;)
 
Top