Pug 205 GTI MI16 project

Pug 205 GTI MI16 project

Član
RE: Pug 205 GTI new

evo jedna slicica od maloprije :icon_smile:

imag0173xm.jpg
 
Član
RE: Pug 205 GTI new

Odlicna 205-ica :cool: boja odlicna,sve je na njoj odlicno,po meni bi vrh bila ako bi vratio orginalne peugeotove felge ;)
 
Član
RE: Pug 205 GTI new

Lijepo ti to slazes,svaka cast.Samo, ja bih ovu mačku sklonio nekako mi se ne uklapa:lol::lol:
 
Član
RE: Pug 205 GTI new

kula307 je napisao(la):
Lijepo ti to slazes,svaka cast.Samo, ja bih ovu mačku sklonio nekako mi se ne uklapa:lol::lol:

Pogrešana navod, uklapa se mačka na haubi ali druge vrste. :123:
 
RE: Pug 205 GTI new

Nemoj samo stavljati Mi16 jer nije to vise to..Ostavi ga radje u standardu,a sklapaj neki drugi Mi16..Malo je tih auta danas u nekom stanju, mahom su barake, sporeti, kanisteri, grobovi..To je jedno blago imati takav auto u STOCK izdanju:icon_confused:
 
Član
RE: Pug 205 GTI new

roki_actros je napisao(la):
Nemoj samo stavljati Mi16 jer nije to vise to..Ostavi ga radje u standardu,a sklapaj neki drugi Mi16..Malo je tih auta danas u nekom stanju, mahom su barake, sporeti, kanisteri, grobovi..To je jedno blago imati takav auto u STOCK izdanju:icon_confused:

jedino sto me muci na mome auto je sto sam saznao da mi nije onaj model od 130KS ispocetka sam mislio da je to u pitanju,duga prica uglavnom...
da nakon sto sam ga registrovao i provozao vidim da nema neke specijalne razlike izmedju ovoga trenutno sto imam i onoga starog 1.6 od 105KS...

pa sam to ispricao kolegi sa foruma cybernck te mi je trazio broj motora, koji je imao sifru DFZ te se ustanovilo da u biti nema 130 nego 102KS, sto me jako razocaralo,stavio sam ga radi toga i na prodaju... i rekao sam sebi ako nadjem jaci motor ostaje kod mene zauvijek a ako ne prodaja...
u saobracajnoj je pisalo da je 72KW te sam ja bio uvjeren da je to neka bila prepravka radi jeftinije registracije ili tako nesta,nisam ni znao da ima ovaj sa ovim motorom :icon_sad:

ide on solidno,imao sam problema sa diznama al i to sam rjesio...

neki dan mi se momak javio,necu jos da otkrijem indetitet i rekao mi je da prodaje motor, nije Mi16...

znam da je originalno stanje najbolje stanje,al nocima me mucilo sto je u mene 102KS...vjerojatno da je onaj od 130 da nikad nebi ni mjenjao al ovakve su trenutno okolnosti...

uskoro ce poceti aBd ugradnja ovome novom motoru,neka bude iznenadjenje o kojem je tacno rijec...

P.S. poceo sam razmisljati da moje ove felge zamjenim za orginalne njegove 15ke no otom potom do proljeca ima pofino vremena,poznavajuci sebe jos cu 10 puta promjeniti misljenje...
 
Član
RE: Pug 205 GTI new

evo mali update...
nazalost nista jos od motora :icon_mad:

danas zavrsio felge koje ce mi ici za zime...

kao sto sam rekao stavit cu 13ke mislio sam da su od 106ice no vise nisam siguran u to...

evo slikica kad su bile u sprickitu i kad sam ih ofarbao

imag0280x.jpg


imag0281dj.jpg


da napomenem da sam na auto vratio orginalne opruge i da je sada visok ko koza :icon_mad:

no nemogu vise da se vozim na odrezanim oprugama,odbise sve a i zima dolazi :icon_cry:

tako da ce se valjda neke pare skupiti do proljeca pa kupiti kakve gewindice...
 
Član
RE: Pug 205 GTI new

Prelijep 205,...od mog starog jaran je u 205 ubacivao Mi16,pa onda neki turbo od iveco kamiona,kovane klipove i sve ostalo sto ide uz to...ali ne znam sta je iz svega toga ispalo,jer je lik upao u neke probleme i mislim da ga nikad nije uspio zavrsit.a tebi sretno s planovima,samo polako ;)
 
Član
RE: Pug 205 GTI new

meLdiN_93 je napisao(la):
Prelijep 205,...od mog starog jaran je u 205 ubacivao Mi16,pa onda neki turbo od iveco kamiona,kovane klipove i sve ostalo sto ide uz to...ali ne znam sta je iz svega toga ispalo,jer je lik upao u neke probleme i mislim da ga nikad nije uspio zavrsit.a tebi sretno s planovima,samo polako ;)

hvala ;)
ma samo polako doce sve vremenom na svoje, iz dana u dan nesta sitno uradim, pomalo ga utezem i tako...
najvaznije mi je trenutno da je ispravan i da me sluzi;)
 
Član
RE: Pug 205 GTI new

evo danas kupio gume 175 70 13,sam se sebi cudan,presao sa 16ki na 13ke :icon_eek:

zaboravio ponjeti sarafe orginalne tako da sam samo uspjeo staviti naprijed,ujtru cu i nazad....
nazad kako su mi distanceri od 8mm,morao staviti duze sarafe i da danas stavim na celicne te,ne moze preveliki:icon_mad:
evo slikica meni se svidja pravo,jedino sto je visok :icon_mad:
imag0298ss.jpg


P.S. tek opran u vogosci ;) i uzivo puno ljepse izgleda
 
Član
RE: Pug 205 GTI new

Bas mu dobro stoje :cool::cool: Kontao sam i ja svoje da farbam u bijelu boju al nisam znao kako ce izgledati, sad vidim da je predobro ;);) stvarno mu super stoje :icon_cool
 
Top