Prvi BH Tuning Magazin

Prvi BH Tuning Magazin

Član
svaka cast !!! uvijek sam zamjerio magazinima, sto na temu "tuning" ne pisu cesto...
ovo je pravo osvjezenje, samo neka dodje do kioska, i ja kupujem....

SRETNO !!! :123:
 
Član
Postovani,

od danas svoj primjerak PROtuning magazina mozete dobiti na svoju kucnu adresu na teritoriji cijele Bosne i Hercegovine.

Uplate mozete izvrsiti na ziro racun:

ProCredit Bank
194-101-89956001-61

Molimo Vas da na uplatnici citko napisete svoje ime i prezime, grad, postanski broj i adresu.

Svrha uplate:
PROtuning magazin izdanje mart/april 2010

Primalac:
PROtuning d.o.o. Sarajevo

Cijena magazina sa dostavom iznosi 8 KM.

Vrijeme isporuke od minimalnih 24 h do maximalnih 4 dana.

Srdacan Pozdrav,
PROtuning Team
 
Član
EH SAD SVIMA,ZNACI KO HOCE CASOPIS SUTRA CU BITI U 19-00h NA OKUPLJANJU U INTREX GARAZAMA PA KO NIJE OD OBEČANIH NIJE DOSAO NEK DODE SUTRA TAD


LP
Chuza ;)
 
Član
Ja sam svoje ispostovo danas,dosao dole cekao i cekao neki su me vec cekali jer sam malo kasnio,i uzeli svoje primjerke i onda do 4 sa haverom ceko i otisao,tako da opet ko oce aBd sutra sam opet u 19-00h na okupljanju pa nek kupi ko oce ;)
 

JD.

Član
sinoc uzeo na okupu pa procitao

;) sretno u nastavku


jedino sto sam primjetio par sitnih gresaka, recimo fali Š ( s umjesto š) na nekoliko mjesta

isto tako, na stranicama sa vijestima, tekst o E63 AMG pocinje na prethodnoj stranici u drugom clanku... lektor/ica nije bas pregledao/la sve :)
 
Član
JD. je napisao(la):
sinoc uzeo na okupu pa procitao

;) sretno u nastavku


jedino sto sam primjetio par sitnih gresaka, recimo fali Š ( s umjesto š) na nekoliko mjesta

isto tako, na stranicama sa vijestima, tekst o E63 AMG pocinje na prethodnoj stranici u drugom clanku... lektor/ica nije bas pregledao/la sve :)

heh primjetili smo i mi to al tek kada je iz stamparije stigao kompletan tiraz tako da je vec bilo kasno... al dobro to su samo sitnice rijesit ce se sve to do slijedeceg broja.

pozdrav
 
Član
Danas sam dobio svoj prvi bosanski tuning magazin i sretan sam kao neki sedmogodisnjak koji dobije svoju najdrazu igracku! :D Doduse proslo je dvije decenije od tog doba ali sam opet sretan jer citam prvi bh tuning magazin koji sam toliko godina cekao, citajuci strane casopise, prije svega hrvatske i srpske! Sve je to u redu, super su to casopisi ali rado ih se odricem jer ovim potezom dajem jedan dio podrske (ne samo ja nego svi mi koji kupujemo ProTuning), osnivacu na samoj ideji i realizaciji ovog nimalo jeftinog projekta! ;) Eh sad malo o magazinu! Ovo je prvi broj i sasvim je normalno da ima nekih sitnih gresaka, ali nista sto bi ugrozilo moje pozitivno misljenje o istom! Sttandardno dobri Alenovi (aka. Freak1983) tekstovi i fotke, svaka cast Alene! ;) Ostali isto na vrhunskom nivou odradili svoj posao! Tu je i Madzidova nesebicnost i moram ovo spomenuti, prvi je broj i bez obzira sto je najvise zasluzio da se njegov BMW nadje prvi u prvom primjerku i na prvoj stranici, on je to mjesto prepustio nimalo losijem Focusu, kao i za predstavljanje kluba Carbon! Svaka cast Madzide! Jedina velika zamjerka je ta sto moram cekati maj mjesec da dobijem sljedeci primjerak! :icon_mad: Ali aBd kada malo "stanu na noge" citat cemo mi svaki mjesec ProTuning sa mnogo dobrog sadrzaja! Hvala vam puno na realizaciji prvog bh magazina! :cool:

P.S. Prijedlog jedan: nebi bilo lose, kada bi u svaki primjerak stavili poster auta iz rubrike ProStyle! ;)
 
Član
Sve sitne greshkice su navedene... Ostaje mi samo reci da sam poprilicno pozitivno iznenadjen;) , svaka cast!.

@addo
Bolje jednom u dva mjeseca, tako bi za par mjeseci iscrpili svu Bosansku tuning scenu:D , shala mala :)

Kupujmo domace.
 
Član
vw_damir je napisao(la):
Sve sitne greshkice su navedene... Ostaje mi samo reci da sam poprilicno pozitivno iznenadjen;) , svaka cast!.

@addo
Bolje jednom u dva mjeseca, tako bi za par mjeseci iscrpili svu Bosansku tuning scenu:D , shala mala :)

Kupujmo domace.

Nece se iscrpiti jer je tuning scena u usponu! ;) Ti ces do 5 broja zavrsiti svoj autich, ja cu na 10-tu godisnjicu kupiti EVO! :D
Sad ozbiljno; imamo mi dosta auta koji su zasluzili da se nadju u ovom magazinu! A sigurno se sprema u nekim garazama jos poneki autich! Ma bice materijala!
 
Član
Plata lijeze do kraja sedmice odmah ide uplatnica ;) samo naprijed momci ! pa ce valjda i moja Corsa zasluzit da se nadje u jednom broju :cool:
 
Top