Prvi BH Tuning Magazin

Prvi BH Tuning Magazin

Evo posto Madzid nema vremena da ja u njegovo ime objavim za Tuzlu.

Znaci magazin PROTUNING mozete kupiti u svim poslovnim jedinicama d.o.o PIEMONTE Tuzla (Tuzla, Lukavac, Banovići, Šićki brod, Kalesija, Sapna, Seljublje)

Posiljka stize sutra tako da ce najvjerovatnije u petak osvanuti u prodaji.


POZDRAV
 
Član
Dottore je napisao(la):
Cekam ga u Banja Luci ;)

Svaka Vam cast jos jednom ;)

Prijatelju, od sutra je magazin na policama Taxi-Bar-a. :)

pozdrav

dadao_style je napisao(la):
javite kad stigne magazin za mostar da uzmem

Mostar u nedjelju stand na Test Day-u, zatim smo na sajmu Gospodarstva od 13. do 17.04.

pozdrav

adi6 je napisao(la):
gdje ima u sarajevu kupiti jeli ima na nekim trafikama

imas PM

addo je napisao(la):
Danas sam dobio svoj prvi bosanski tuning magazin i sretan sam kao neki sedmogodisnjak koji dobije svoju najdrazu igracku! :D Doduse proslo je dvije decenije od tog doba ali sam opet sretan jer citam prvi bh tuning magazin koji sam toliko godina cekao, citajuci strane casopise, prije svega hrvatske i srpske! Sve je to u redu, super su to casopisi ali rado ih se odricem jer ovim potezom dajem jedan dio podrske (ne samo ja nego svi mi koji kupujemo ProTuning), osnivacu na samoj ideji i realizaciji ovog nimalo jeftinog projekta! ;) Eh sad malo o magazinu! Ovo je prvi broj i sasvim je normalno da ima nekih sitnih gresaka, ali nista sto bi ugrozilo moje pozitivno misljenje o istom! Sttandardno dobri Alenovi (aka. Freak1983) tekstovi i fotke, svaka cast Alene! ;) Ostali isto na vrhunskom nivou odradili svoj posao! Tu je i Madzidova nesebicnost i moram ovo spomenuti, prvi je broj i bez obzira sto je najvise zasluzio da se njegov BMW nadje prvi u prvom primjerku i na prvoj stranici, on je to mjesto prepustio nimalo losijem Focusu, kao i za predstavljanje kluba Carbon! Svaka cast Madzide! Jedina velika zamjerka je ta sto moram cekati maj mjesec da dobijem sljedeci primjerak! :icon_mad: Ali aBd kada malo "stanu na noge" citat cemo mi svaki mjesec ProTuning sa mnogo dobrog sadrzaja! Hvala vam puno na realizaciji prvog bh magazina! :cool:

P.S. Prijedlog jedan: nebi bilo lose, kada bi u svaki primjerak stavili poster auta iz rubrike ProStyle! ;)

Druze hvala ti od srca u ime cijele PROtuning ekipe, drago nam je da si prepoznao sustinu i kvalitet magazina. Takodjer hvala na prijedlogu za poster uzeli smo u razmatranje.

Veliki pozdrav
 
Član
Moli se gospodin Dragan Kulic iz Zivinica da se javi na PM kako bi nam dostavio svoju adresu stanovanja.

Hvala
 
Član
Upravo sam i ja bio u Tuzli sa Ervixom i naravno nisam propustio priliku da uzmem svoj PROTuning magazin ;) upravo ga lista i mogu reci da ste ga dobro uradili ;) svaka cast momci,samo naprijed !
 
Član
Generalni zastupnik za TK je Piemonte Tuzla... ja sam od muamera uzeo tj. clana naseg Ervix...pa tako ti je najlakse ako si iz Tuzle ;)
 
Član
Outrage je napisao(la):
Upravo sam i ja bio u Tuzli sa Ervixom i naravno nisam propustio priliku da uzmem svoj PROTuning magazin ;) upravo ga lista i mogu reci da ste ga dobro uradili ;) svaka cast momci,samo naprijed !

Hvala puno, drago nam je da ti se svidja :)
 

LSD

Član
hehe sto se Madze ustelio s ovim zahvallama :icon_twisted::icon_twisted:
svaka cast ekipi
 
Član
Postovani,

od 13.04. do 17.04. PROtuning magazin ce sa svojim standom biti prisutan na sajmu Gospodarstva u Mostaru a 18.04. nastavljamo druzenje na Test Day-u.

Srdacan pozdrav
 
Top