Prvi BH Tuning Magazin

Prvi BH Tuning Magazin

Član
Postovani,

velika mi je cast i zadovoljstvo predstaviti Vam PROtuning, prvi BH tuning magazin!!!

Magazin PROtuning izlazi dvomjesečno, štampan je na masnom papiru u boji, u formatu A4, na 100 strana.
Ciljna čitalačka grupa su ljubitelji automobila, starosne dobi od 15 do 45 godina.

Magazin obrađuje dvije, spojive, ali i potpuno različite teme: automobile i djevojke.
Na stranama ovog broja možete pronaći tekstove o tuniranim automobilima sa prostora BiH i susjednih zemalja,
članke o novim tehnologijama i stalne rubrike: PRO style, PRO drag, PRO drift, PRO db, PRO import, PRO test,
PRO girl, PRO club, PRO vodič, virtual tuning, audio novosti, anti-tuning, street legend's, PRO games,
izvještaji sa raznih manifestacija, testiramo audio opremu kao i tuning novosti i zanimljivosti iz te oblasti.

Tim magazina sačinjavaju iskusni i profesionalni ljudi,
koji se već duži niz godina aktivno bave unaprijeđenjem tuning scene na našim prostorima.

Čitajte o tome kako su drugi modifikovali svoje ljubimce, šta su dodavali, pojačavali...
Zanimljive djevojke, članci o tuning opremi, sve o tuning manifestacijama i još mnogo zanimljivog sadržaja.
Korice su plastificirane i svaki broj sadrži dvije naslovne strane.

Cjena magazina iznosi 7 KM.
Magazin nije kopija stranih časopisa. Članci iz magazina su originalni, a automobili su sa naših prostora.
Fotografije lijepih i atraktivnih djevojaka jedan su od zaštitnih znakova ovog magazina.

Posjetite nas zvanicni web site na kojem izmedju ostalog mozete Online prelistati prvi broj magazina.

NAPOMENA:
Web portal kao i prvi broj su jos uvijek u fazi pripreme stoga naslovi, tekstovi i fotografije nisu zvanicne.

U prvom broju mozete naci:

PRO style - Ford Focus by Ervix Tuzla
PRO drift - Nissan 200SX by Dejan Sarajevo
PRO drag - Fiat Punto by Tepsija Gorazde
PRO dB - Fiat Panda by Bekir Sarajevo
PRO club - AMK Carbon Sarajevo
PRO Import - Audi A4 by Marko Beograd
PRO Girl - Šejla Sarajevo
PRO Test - Ford Focus ST
i jos mnogo toga...

www.protuning.ba
 
Član
Madzide svaka ti cast na ovom potezu,mnogo srece u organizaciji ovog casopisa,ovako nesto je bas ono osvjezenje sto treba nasoj tuning sceni,zeljno ocekujem da vidim prvi broj i da se ovaj usjeh ubrzo prosiri i na siru regiju tuning scene !! SA SRECOM :cool::cool:
 
Član
Svaka cast!!!!

Napokon i kod nas da se pokrene nesto i u tom poboljsanju BHTuning scene jer imam osjecaj da se pocela gubit prije nego je i "nastala" kako treba :(
U BiH ima isto tako dosta vozilica i projekata koji su vrijedni paznje ;) nadam se da ce napokon ovo biti prilika da se dosta ljudi upozna i sa njima!
Ja licno sam upoznat sa ovim pokretanjem prvog BHTuning magazina vec neko vrijeme i mislim da ce to biti sasvim kvalitetan magazin poznavajuci ljude koji rade na njemu, nadam se da ce biti dobro prihvacen i od strane citatelja tako da ce biti redovan sto se tice izdanja ;)

trenutno toliko od mene dok ne izadje prvi broj i ne prelistam ga ;)


jos jednom svaka cast i puno srece u daljem radu ;)
 
Član
svaka cast na projektu.bilo je i vrijeme da se nesto ovako napravi.dosad samo kupovali hrvatske tuning casopise.ovo ce sigurno uspjet;)
 
Početnik
ee ovo se cekalo.....da nemoram vise kupovat hrvatske,slovenske i srpske tuning magazine....samo kada izlazi datum,da prvi ugrabim :icon_smile:
 
Član
Madzide kad bude zvanicno trebalo da izadje na kioscima javi nam. rado cemo kupovati domace.
Ako bude isla kupovina preko tebe javi na i to da bi svi koji zele mogli doci do svog primjerka jer ako je tiraz manji onda bi na kioscima tesko bilo da vecina ako ne svi dodju do svog primjerka.

ispres kluba AMK Carbon ti cestitam na ideji i samo naprijed.

pozz i sretno
 
Član
;):cool::cool::cool: svaka cast, re ovo je rec :cool:;):icon_smile: , meni drago isto ko da sam ja organizovo to,nesto mi zaigra u dusi , svaka cast majstorree
 
Legend
Datum prvog izlaska, ???

Svaka cast, na ovome, nece biti lako. Definitivno sam Vas fan u startu... :cool:,

Sve najbolje ;)
 
Top