Prvi BH Tuning Magazin

Prvi BH Tuning Magazin

Član
ZVANICNO

U petak, 02.04.2010 godine prvi broj PRO tuning magazina krece u prodaju i distribuciju. Sto se tice Sarajevskog kantona svoj primjerak mozete kupiti vec na taj dan dok ostali gradovi (Mostar, Tuzla, Banja Luka, Gradiška, Zenica itd) ce morati sacekati slijedecu sedmicu radi transporta. Ovdje ce naknadno biti objavljen spisak svih prodajnih mjesta kako nebi lutali po svom gradu. Sto se tice slanja magazina na kucnu adresu, raspitali smo se oko toga i vjerujte mi cijene nisu ni malo prihvatljive. Sama postarina do Vasih vrata dodje oko 8 KM + 7 KM magazin = skuplja pita nego tepsija, tako da smo jos uvijek u pregovorima sa brzom postom da se nesto uradi po tom pitanju.

Takodjer valja napomenuti da ce PRO tuning magazin sa svojim reklamno/prodajnim standom (oficijalni show car, dvije hostese itd) biti prisutan na svim vecim Street Race manifestacijama pocevsi sa Test Day-om u Mostaru, tako da i tu mozete nabaviti svoj primjerak.

Veliki pozdrav
 
Član
Super... Znaci u petak:cool::cool:

Samo nam javi do sutra navecer koje Sarajevske trafike su u pitanju (mislim na lokacije:D).
 
Početnik
ocel bit ikakva posliljka za ZAVIDOVICE,imam jedno 5-6 ljudi koji su spremni kupit...pa ako moze da se nekako dog..
 
Član
eh ovako

posto ja u iduci petak ili subotu idem za TZ ko hoce casopis nek mi se javne na PM samo da znam radi broja koliko da ponesem. A ja javim za dan dva TACNO koji dan dolazim, u koliko i gdje cu biti ;)
 
Član
Kao sto sam vec rekao max respect....za ovo ali me interesuje koja firma vam radi distribuciju casopisa.(ime firme) jer ja imam trafiku pa da vidim hoce li biti primjeraka kod mene....ili da kupujem na drugo mjesto ....zz;)
 
Član
ZA SVE SARAJLIJE A I ONE KOJI SU REZERVISALI BROJ,IMAM JOS PAR KOMADA SLOBODNIH PA KO HOCE NEK NALETI SUTRA U INTEREX-ove GARAZE OD 14 i 15h pa do 16 i 00h JA CU BITI DOLE PA NEK DODE,NEK PRUZME SVOJ PRIMJERAK

LP

Chuza



PS:
Moj kontakt broj ako ko hoce da mi javi preko mobitela da ce doci:

061-814-951 ;)
 
Član
Svaka cast momci, ovo se mora podrzati da bi zazivilo.
Nekako sam u obavezama ovih dana ali valjda ce biti i po trafikama u Sarajevu i Istocnom Sarajevu pa da mogu naci.
 
Top