Prvi BH Tuning Magazin

Prvi BH Tuning Magazin

Član
mtopic je napisao(la):
Extra!
Svaka cast za ovo ... nadam se da ce da zazivi i da ce da bude profesionalno odradjivano, a ne kao neki postojeci magazini koji samo prepisuju tekstove, a i to om bas ne polazi za rukom ...

Samo mala DOBRONAMJERNA ispravka ... Na slici, medju walpaperima, gdje je Ervix kraj Focusa ... na majici mu je pogresno napisano "street stayle" ... trebalo bi "street style" ... i ne pise se "Db Drag" nego "dB drag". To su sitnice, ali bodu u oci,to se ne smije dozvoliti ...

Jos jednoim ... SRETNO u realizaciji.

Nek' se malo poigraju PS i srede to. :)

U svakom slucaju, samo naprijed!
 
Član
Hahah jbg preskocio sam to izgleda. Izvinjavam se :lol:
Inace, svaka cast na projektu i ideji. Puno srece i nadam se sto vise brojeva ovog magazina :cool:
 
Član
E majstore i bilo je vrijeme da se tako nesto dogodi...
Taman si spojio sve sto nam pare mami:)
I auta i zene...
E jesmo ga sad naj.....:)
Sretno drug:)
 
Član
Chuza je napisao(la):
Za sve Sarajlije,kod mene ce biti 20 komada casopisa,pa ako ko htjedne da mu donesem da ne trazi po kioscima,ja mu donesem gdje mu bude odgovaralo ;)

qme odma racunaj mene za 1 nije ti daleko spustit se do ciglana ;)
 
Član
Iceman je napisao(la):
Izvinjavam se izgleda da sam zaboravio ono najbitnije...

Tiraz za prvi broj je 3000 komada, moci ce se naci na svim vecim kioscima u vecim gradovima BiH (Sarajevo, Mostar, Banja Luka, Tuzla, Zenica, Gradiska). Sto se tice Sarajeva moguca je dostava na kucnu adresu.

U prodaji za nekih 15 do 20 dana.:icon_smile:

Veliki pozdrav
 
Član
Jos jednom za sve iz Sarajeva,posto ce kod mene u petak biti 20 primjeraka,i posto je 15 komada vec rezervisano,znaci imam jos 5 komada,pa ko hoce nek mi se javi na PM,lakse mu je ovako nego da trazi po trafikama,eto znaci ko nece da trazi po trafikama,nek mi se javi na PM i da mu rezervisem primjerak ;)
 

MTR

Član
i like :cool::cool::cool:

evo sad sam pregledao online , fino , dobro i odlicno za prvi broj - ekstra . Sretno u buducnosti , nek ljudi koji znaju pisu i rade a ne ovi lazni magazini po BiH .

svaka cast ;)
 
Top