Prvi BH Tuning Magazin

Prvi BH Tuning Magazin

Član
svaka cast ovo je bilo i za ocekivati da se pokrene
puno srece u radu i da se tiraz popne :cool:
 
Početnik
Sve čestitke za urađeni posao i puno, puno sreće u daljim radovima.

@ Dottore : Što se tiče distribucije u RS, za sada je 100% sigurno da će se časopis moći kupiti kod nas u Gradišci.
 
Član
Drago nam je da ste prepoznali kvalitet i kompletnu ideju magazina. Rijec je o tome da prvenstveno predstavimo nasu tuning scenu siroj javnosti, da pokusamo objasniti sta je street race, drift da to nije klasicno divljanje po gradskim ulicama. Sto se tice djevojaka u svakom broju ce biti drugi model, krajem radne godine citatelji ce putem mailova i sms poruka birati prvu bh miss tuning:icon_smile::icon_smile:

Sto se tice distribucije ponavljam za pocetak svi veci gradovi BiH: Sarajevo, Mostar, Tuzla, Zenica, Banja Luka, Gradiska.

Naravno u skorije vrijeme uvest cemo pretplatu i dostavu na kucnu adresu za sve gradove BiH.
 
Član
Cestititam i kupit cu ih naravno! Ali neznma koliko ima pro auta u bih prijedlog mozete se bazirati i na malo slabije automobile i pristupacnije ljudima! ;) sretno
 
Član
VELIKI RESPECT od mene! Ne mogu da vjerujem! Svaka cast! Jedva cekam da izadje prvi broj! Ali kako vidim da nece biti u Visokom! :icon_cry: Ali mislim da nece biti problem da ostavite par primjeraka za nas koji nismo u mogucnosti kupiti u svom gradu! :cool:
 

gox

Član
Magazin PROtuning izlazi dvomjesečno, štampan je na masnom papiru u boji, u formatu A4, na 100 strana.
Ciljna čitalačka grupa su ljubitelji automobila, starosne dobi od 15 do 45 godina
 
Lija je napisao(la):
sta je ovo nije valjda da nece bit u ZAVIDOVICIMA:icon_sad::icon_sad::icon_mad:..jbg kad hrvati mogu svoje doturit mozete i vi samo 3-4 primjerka i prodat ce se...100%

Potpis ;)

Lija ce prvi, ja cu drugi ArminM ce treci kupit a jedan ajd sta bude bude :cool::cool:
 
Za ovako nesto treba smjelosti i hrabrosti da se provede u djelo pa zahvaljujem ti u ime svi buducih citalaca medju koima cu sigurno biti i ja. Kad mogu svi u okruzenju imati auto magazine zatso ne i mi. Hvala
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
Lija je napisao(la):
sta je ovo nije valjda da nece bit u ZAVIDOVICIMA:icon_sad::icon_sad::icon_mad:..jbg kad hrvati mogu svoje doturit mozete i vi samo 3-4 primjerka i prodat ce se...100%

Potpis ;)

Lija ce prvi, ja cu drugi ArminM ce treci kupit a jedan ajd sta bude bude :cool::cool:

organizovat cemo nesto i za Vas ;)
 
Top