Prvi BH Tuning Magazin

Prvi BH Tuning Magazin

Nece biti problem ako se i do mene dobaci par primjeraka.. + ako moze da se dobaci jedan paket..Koji ja Mogu da dostavim u Karlovac...Al neznam stvarno kako to ide :icon_confused: kako placanje itd..
 
Član
Jedan veliki RESPECT za ovo !!! :cool::cool:

Citao sam i pratio dosta domacih to jeste hrvatskih i srbijanskih casopisa koji su na kraju postali toliko dosadni i puni opsteg automobilizma sto se moze naci i u svakom aut-shop magazinu ili nekom slicnom....tim novinama to netreba..treba im samo u sirokom smislu:tuning,tuning i samo tuning naravno uz koju dijevojku nije na odmet,pord toga znam da ce biti dosta sponzora ali da to nebude 40% od cijelog magazina :D

Pored toga mozete malo prepisati iz drugih tipa tema:uradi sam!,ps tuning(znac da vam saljemo radove)a vi objavljujete najbolje ! msl. vi vec znate sta i kako trebate... ;)

Usput npr. bilo bo dobro za taxi-bar (nez, jel sponzor) ali da postave svoju ponudu koja je snizena ili za koju vrijedi neka akcija...msl. da i to vec dobro znate....

Uostalom sta drugo da vam kazem osim da vam pozelim svu srecu,i da prosirite pradaju na sve gradove u BiH !
Ako dodje do Prijedora,tu gresku necete napraviti... :icon_smile:

SRECNO JOS JEDNOM !!!
 
N

nenad

M A R E X je napisao(la):
Jedan veliki RESPECT za ovo !!! :cool::cool:

Citao sam i pratio dosta domacih to jeste hrvatskih i srbijanskih casopisa koji su na kraju postali toliko dosadni i puni opsteg automobilizma sto se moze naci i u svakom aut-shop magazinu ili nekom slicnom....tim novinama to netreba..treba im samo u sirokom smislu:tuning,tuning i samo tuning naravno uz koju dijevojku nije na odmet,pord toga znam da ce biti dosta sponzora ali da to nebude 40% od cijelog magazina :D

Novine se finansiraju od sponzorstva a ne od prodaje novina ;)
 
Član
Nadam se samo da ce se gledati i postovati (postavljati) projekti malo starijih auta tj. old school auta... Takodjer, sta god vam u vezi VW-a bude trebalo javite ;)


Sve u svemu, svaka cast:cool:
 
Član
heh procitao sam ovo neki dan i mogu reci samo respect ...da i mi docekamo prvi tuning magazin iz BiH ...i da nadam se da ce doci i kod mene na trafiku heh...zz sve najbolje;)
 
Član
to vw_damir: naravno pa osnovna car tuninga je poboljsavanje performansi i izgleda starog automobila.

Magazin je u finalnoj fazi, uskoro u prodaji bicete naknadno obavjesteni.

Veliki pozdrav
 
RESPECT ...kasno sam otkrio temu ali sva sreca nije jos izasao,kao sto neko rece prije mene sto ima u drugim casopisima sve je to postalo dosada a ovo sto vi planirate sto se vec proculo ce biti cool jos kad se kaze da je iz BOSNE to je onda MAXIMUM RESPECT.....Mislim da bi bila dobra ideja kad izadje casopis da to se prikaze velikom reklamom na pocetnoj stranici BH tuninga tako da svako zna da je izaslo u pogon,to je samo predlog...a bice u tuzli sva sreca jos samo da se nadje gdje ce doci i bice coooool ;)
 
ma ako ne bude po gradu, mora biti u mercatoru...
RESPECT JE MALA RIJECH
svaka chast, i samo josh...jel gotov krenulo u prodaju???
 
Član
Za sve Sarajlije,kod mene ce biti 20 komada casopisa,pa ako ko htjedne da mu donesem da ne trazi po kioscima,ja mu donesem gdje mu bude odgovaralo ;)
 
Top