Prvi BH Tuning Magazin

Prvi BH Tuning Magazin

Član
Juce prelistao primjerak bez citanja i mogu jednu konstruktivnu zamjerku uputiti?!
Na dosta clanaka fotografije koje ste koristili su veoma lose rezolucije i "rrazvucene" su da se vide pixeli bukvalno!(fotka gdje tepsija naget na punta i u clanku o hondi hsv-010gt) inace sve 5;)
 
Član
ja dobio bedza...( a poklonu se ne gleda u zube...) :D
u sustini,vrlo dobro za prvi primjerak...
ja imam nekoliko prijedloga...
-radite u dvolisnicama...(ja imam obicaj da listam stare primjerke casopisa...tako da su se mnogi raspali u rukama...)
-rubrika "uradi sam"..ili nesto slicno tome...oko muzike,oko motora,ovjesa...
-objasnjenja nekih bananlnih stvari...
tipa:sta je intercooler,turbina,xenon,pojacalo
-da pisete o nekoj tuning kuci,nekoj staroj nabrijanoj "guji"o nekoj marki felgi...
to je sto bih ja dodao
a imam i jednu primjedbu...
dizajn ovog casopisa me podsjeca na bhAUTO,ili kako se vec zove onaj casopis...
mislim,ja volim pomoci,i hocu da pomognem da se ovaj casopis odrzi,jer je sramota da nemamo nikakav tuning casopis u drzavi i zato komentarisem ovako... ;)
 
Član
Meni je hostesa uspjela uvalit primjerak!!NIsam se pokajao,odlican je magazin...samo tako nastavite.... ;) :icon_biggrin:
 
Član
Kao sto ste rekli i sami ima par gresaka al za prvi broj mislim da je dobro ispalo, interesovanje ljudi je fenomenalno za ovu vrstu magazina na nasim prostorima sto mi je jako drago, imamo kvalitetnih automobila na nasim cestama sto treba prezentovati siroj javnosti.

Sto se tice par fotografija bili smo primorani da koristimo fotografije vlasnika radi vremenskih uslova tj zime kada se radio prvi broj to ce se naravno u buducnosti izbjegavati, takodjer ide blagi redizajn izgleda kompletnog magazina, ucimo u pokretu. Naredni broj ce da bude minimalno za 30% bolji od prvog.

Srdacan pozdrav
 

IGY

Član
ja te opet ne uganjah da zajedno prelistamo, ali kako si vec rekao svjestan si svega

sto se tice fotografija znas sve i sam, stoge cemo se potruditi da to ne bude slucaj i za naredni broj :icon_biggrin:
 
Član
Nije lose za prvi broj, ali jedna velika zamjerka na glavnom testu: Fokus-a

To po meni netreba jednom tuning magazinu, ako hocu da citam test onda cu uzeti auto shop magazin ili neki drugi koji se bavi takvom tematikom...

Znaci ovom magazinu treba:tuning,tuning i samo tuning ! :cool:
 
Član
M A R E X je napisao(la):
Nije lose za prvi broj, ali jedna velika zamjerka na glavnom testu: Fokus-a

To po meni netreba jednom tuning magazinu, ako hocu da citam test onda cu uzeti auto shop magazin ili neki drugi koji se bavi takvom tematikom...

Znaci ovom magazinu treba:tuning,tuning i samo tuning ! :cool:

Po mom misljenju test je medju najboljim rubrikama magazina u kojem citateljima predstavljamo hajmo reci fabricki sportske automobile koji imaju vise nego dovoljno potencijala za tuning. Ako si procitao text a vjerujem da jesi, mogao si primjetiti da se test ne odnosi na zapreminu prtljaznika, potrosnju goriva i ostale stvari nego na snagu motora, ubrzanje, stabilnost itd.

Srdacan pozdrav
 
Član
Jeste to si u pravu, ali ja bi vise zelio gledati tunirane masine sa nasih ulica, a u buducnosti zasto ne i iz inostranstva kao sto je u ovom broju predstavljen AUDI-the doctors iz Srbije ;););)
 
Član
Ma odlicno je ovako kako je :) imao si jedan test a najmanje 4 tunirana auta u jednom broju :) nemoze se sve vrtiti oko balkanskih tuniranih auta,bilo bi monotono ! Neka malo testova potencijalnih kandidata za tuning kao sto je u ovom slucaju focus,malo db projekata,lijepih foto modela,kluboba .... svega po malo :) svakome po nesto,a iz broja u broj znam da ce biti sve bolje i bolje ;)
 
Top