Promjena ET-a, promjena jota, sirenje celicnih felgi ( Nove slike )

Promjena ET-a, promjena jota, sirenje celicnih felgi ( Nove slike )

Član
RE: Ne prodajem, samo se hvalim :D ( Nove slike )

Koja je cijena ovog zadovoljstva..???:icon_question::icon_question:
 
Član
RE: Ne prodajem, samo se hvalim :D ( Nove slike )

AldinShpura je napisao(la):
Selmir1 je napisao(la):
Koja je cijena ovog zadovoljstva..???:icon_question::icon_question:

zavisi,koliko komada,koja dimenzija itd...lako se dogovoriti samnom ;)

Ja ti donesem 4 14 ke i kolko para da mi napravis dvije 14 ke 7 8 jota sa falcom ako moze ili kolo vec moze....:icon_question::icon_question:
 
RE: Ne prodajem, samo se hvalim :D ( Nove slike )

I mene zanima sirenje 13-ki sa 5,5 na 6,5" (4 komada sirenje i ujedno promjena ET-a)..Mozes i na PM pisati. Hvala.
 
Član
dobro ti ovo radis drug... a trgovao sam prije sa tobom tako da znam da si regularan kao trgovac... :icon_smile:
 
Član
15-ske celicne, rastegnut na 7-9J (prednje/zadnje) ? promjena ET-a ce sigurno morati nazad jer nema sanse da stane pod blatobran ovako ;)
 
panajotis je napisao(la):
dobro ti ovo radis drug... a trgovao sam prije sa tobom tako da znam da si regularan kao trgovac... :icon_smile:

hvala na pohvalama drug ;) trudim se biti korektan i ok na ovakvom vremenu :lol:

tibor987 je napisao(la):
15-ske celicne, rastegnut na 7-9J (prednje/zadnje) ? promjena ET-a ce sigurno morati nazad jer nema sanse da stane pod blatobran ovako ;)

potrebno 8 kom. felgi rastegnemo i pomjerimo ET,kad budes htjeo dogovorit cemo se i o detaljima
 
uradjene jos jedne celicne za peugeota,na prednjim ventili izmjesteni radi kljesta (zapinjali) a zadnji ostali gdje jesu tj. s unutrasnje strane,nazad veci falc,na prednim manji ... momak je s Dobrinje




















komentar mu je bio ''koliko bi dao za distancere i duze sarafe toliko ga je ovo izaslo'' uglavnom zadovoljan je,u planu ima jos spustanje prednjeg kraja,zadnji kaze nece
 
Član
meni je aldin radio felge sto se tice njegovog posla stvarno je vrhunski;) odradjeno sve pohvale :cool::cool:

aldine see ya again :D
 
na prodaju dvije 14'' frisko uradjene,raspon 4x100 jota 6 falc 90mm a od ruba (unutrasnja strana) do srca felge 90mm
 
Član
AldinShpura je napisao(la):
na prodaju dvije 14'' frisko uradjene,raspon 4x100 jota 6 falc 90mm a od ruba (unutrasnja strana) do srca felge 90mm

dali bi uzeo u racun moje dvije 14 ke celicne i kolko kostaju ??
 
Top