Promjena ET-a, promjena jota, sirenje celicnih felgi ( Nove slike )

Promjena ET-a, promjena jota, sirenje celicnih felgi ( Nove slike )

Član
Pozdrav momci jel moze pomoc da me uputite kod nekoga ko radi prosirivanje felgi odnosno dodavanje jota ili na alu ili na celicne felge? I samo jos ako moze neka orijentacija cijene da se prosiri 14ka felga od golfa dvije na 9 a dvije na 7 jota ... dugo ovo trazim vidim temu reko valjda mi mozete pomoc

hvala vam mnogo
 
Član
Briga je napisao(la):
Pozdrav momci jel moze pomoc da me uputite kod nekoga ko radi prosirivanje felgi odnosno dodavanje jota ili na alu ili na celicne felge? I samo jos ako moze neka orijentacija cijene da se prosiri 14ka felga od golfa dvije na 9 a dvije na 7 jota ... dugo ovo trazim vidim temu reko valjda mi mozete pomoc

hvala vam mnogo

nick aldinshpura -nekoliko redova iznad :)
 
Član
Aldin nije vise u BiH, tek dolazi za pola godine, otisao je vani da radi tako da ga bezveze ne zovete ili nesto ;)
 
Brum Brum je napisao(la):
Aldin nije vise u BiH, tek dolazi za pola godine, otisao je vani da radi tako da ga bezveze ne zovete ili nesto ;)

drug evo taman sam s predavanja,u Dubaiju temperatura oko 50+....Brume iako nemogu da pomognem fizicki bar cu vam koju sliku zalijepiti da vidite kakve se zivotinje vozaju ovdje haha...pozdrav svima pa se cujemo
 
Član
AldinShpura je napisao(la):
Brum Brum je napisao(la):
Aldin nije vise u BiH, tek dolazi za pola godine, otisao je vani da radi tako da ga bezveze ne zovete ili nesto ;)

drug evo taman sam s predavanja,u Dubaiju temperatura oko 50+....Brume iako nemogu da pomognem fizicki bar cu vam koju sliku zalijepiti da vidite kakve se zivotinje vozaju ovdje haha...pozdrav svima pa se cujemo

ugrijaloooooooo :lol: sretno drug tamo, cuvaj se zivotinja :lol:
 
Član
Ajd i kupi tam sebi kakvog fiata :D a moze i alfa ne mora bit ferrari ko u tih seika pa da mozes vamo kad dodjes i felge si pravit :cool:
 
niksa je napisao(la):
edituj lokaciju :D

:lol:

Dubai Grand Hotel

www.dubaigrandhotel.ae



adi187 je napisao(la):
Ajd i kupi tam sebi kakvog fiata :D a moze i alfa ne mora bit ferrari ko u tih seika pa da mozes vamo kad dodjes i felge si pravit :cool:

ma ima svega Adi,japanci 90% na cesti,u sporednim ulicama ogranicenje 50 a ova glavna sto pici prema centru 80km/h...samo dok uhvatim vremena pa odem do net.kluba da uploadujem koju sliku,ovdje u hotelu nemogu,blokada na racunaru
 
Član
imal ljudi ko da ga preporucite da mi odradi povecanje jota na celicnim 13kama felgama ovdje u Sarajevu
 
Član
E ljudi imal jos neko ko radi sirenje felgi osim ovog aldinsshpura ????? Hitno je =) :icon_question::icon_question:
 
Top