Promjena ET-a, promjena jota, sirenje celicnih felgi ( Nove slike )

Promjena ET-a, promjena jota, sirenje celicnih felgi ( Nove slike )

imao malo slobodnog vremena a negdje procitah da je neko ovako uradio...lici li ovo na nesto :D da nastavim s proizvodnjom
odvareno,zavareno,probana na balanserci,ko strijela,i bio potreban teg od 10 grama
prefarbana onako bezveze






 
Član
RE: neprodajem samo se hvalim :D

i ja sam neki dan iz dosade isto napravio i nije lose mada nije zgoreg i povecat jote al to cu drugi put....

i da trebalo bi jos i ventil prebacit na ovu stranu al mi se nije dalo
 
Član
RE: neprodajem samo se hvalim :D

uradio Mahir na pezou svom,,jao kako perverzno izgleda jbt
 
RE: neprodajem samo se hvalim :D

ma ok,lako je za ventil,a za jote ide vise posla,ovo brza varijanta,izbacena felga koliko srce povuces unutra,al mislim da bi ruzno izgledalo,uske gume...nista ispod 205
ovako je ok,taman ili ti ga mjera :lol:
 
RE: neprodajem samo se hvalim :D

nemam pojma,ovo imao jednu raspar pa da ''nesjedim dzaba'' k'o Lakin Pokusaj haha i nije lose mislim...jel i ti radis isto pa da se orijentises :D
 
Član
RE: neprodajem samo se hvalim :D

AldinShpura je napisao(la):
nemam pojma,ovo imao jednu raspar pa da ''nesjedim dzaba'' k'o Lakin Pokusaj haha i nije lose mislim...jel i ti radis isto pa da se orijentises :D

imam volje i imam alat ali nemam vremena ni svoje oprati a ne druge praviti :)
 
Legend
RE: neprodajem samo se hvalim :D

ovo je extra stvar.. ja sebi aBd namjeravam ovako nesto radit (necu ja vec naci nekog ko je voljan da se igra sa ovim) ali cu vjerovatno uzeti 14ke..

cut cemo se aldine :D
 
Član
RE: neprodajem samo se hvalim :D

dobro ovo ispalo,jebeno izgleda.

I ja sam u planu da odradim nesto slicno ,pa cemo vidjeti sta ce na kraju ispasti,ako nista napravit cu bure za kiseli kupus.

kad smo vec kod ove teme,jeli ko pokusavao razvuci gumu 185/60 na 9 jota.

imam cetiri dobre gume pa ako ovo odradim da ih probam natakariti kako.
 
RE: neprodajem samo se hvalim :D

code: KR je napisao(la):
dobro ovo ispalo,jebeno izgleda.

I ja sam u planu da odradim nesto slicno ,pa cemo vidjeti sta ce na kraju ispasti,ako nista napravit cu bure za kiseli kupus.

kad smo vec kod ove teme,jeli ko pokusavao razvuci gumu 185/60 na 9 jota.

imam cetiri dobre gume pa ako ovo odradim da ih probam natakariti kako.

jesam ja ,moRe provjereno ,samo ti treba ''top'' za puhanje kamionskih guma :D


imam volje i imam alat ali nemam vremena ni svoje oprati a ne druge praviti :)
[/quote]

i ja slab s vremenom,al poslije posla pa polako...valjda ima neki defekt u glavi kazu nisam normalan :lol: radim 48h

.nOKe je napisao(la):
ovo je extra stvar.. ja sebi aBd namjeravam ovako nesto radit (necu ja vec naci nekog ko je voljan da se igra sa ovim) ali cu vjerovatno uzeti 14ke..

cut cemo se aldine :D

ok noke
 
Član
RE: neprodajem samo se hvalim :D

Dobro ti je ovo ispalo, nego ti to jos malo usavrsi i pocni biznis sa ovim, izgleda da ce ovo biti novi HIT :D

Kako su vidjeli u Mahira jos veca potraznja :cool:

2 GolfFanatiCars :D ja ti bas u temi tamo piso maloprije da sebi uradis ovako od onih felgi :cool:
 
RE: neprodajem samo se hvalim :D

adi187 je napisao(la):
Dobro ti je ovo ispalo, nego ti to jos malo usavrsi i pocni biznis sa ovim, izgleda da ce ovo biti novi HIT :D

Kako su vidjeli u Mahira jos veca potraznja :cool:

2 GolfFanatiCars :D ja ti bas u temi tamo piso maloprije da sebi uradis ovako od onih felgi :cool:

onako se ne nemoze proc kroz jednosmjernu a i brze se moze poginit :D:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Top