Promjena ET-a, promjena jota, sirenje celicnih felgi ( Nove slike )

Promjena ET-a, promjena jota, sirenje celicnih felgi ( Nove slike )

RE: Ne prodajem, samo se hvalim :D ( Nove pikcers )

posto je 8 kom. u pitanju napravit cemo i finu cijenu...nadji nekoga pa ih posalji..nemoj da ja dolazim po njih hehe

ove na fiJatu su radjene tako da guma dodje tacno uz ivicu blatobrana,da nestruze po rupama itd...kad sam ih probao prije varenja bile su oko 2,5cm preko ruba blatobrana :D
 
RE: Ne prodajem, samo se hvalim :D ( Nove slike )

http://www.bhtuning.com/celicne-felge-za-fiata-falcom-sa-gumama-t-47376.html
 
Član
RE: Ne prodajem, samo se hvalim :D ( Nove slike )

14'' na Puntu MK2 da uradis ... koliko para?
Da mi moze komotno 185 ili 195..sirina, sad je 165..

..da li znas gdje ima polovnih zimskih guma uzet da su solidne,trebaju mi dvije.. ??
 
RE: Ne prodajem, samo se hvalim :D ( Nove slike )

Nelle_G je napisao(la):
14'' na Puntu MK2 da uradis ... koliko para?
Da mi moze komotno 185 ili 195..sirina, sad je 165..

..da li znas gdje ima polovnih zimskih guma uzet da su solidne,trebaju mi dvije.. ??

tvoje su vjerovatno felge od 5J,koliko god mi je da zaradim :D nebih ti preporucio da radis ovo pa montiras 185 ili 195...ako su 5,5J vec druga prica...ili da odradimo kompezaciju,das mi te felge + nesto novca,ja tebi ove felge i gume
 
RE: Ne prodajem, samo se hvalim :D ( Nove slike )

treci set zimskih odradjen,prosle nisam stigao slkati a ove zadnje jesam...evo kako je ispalo...corsica se vozi po gradu pa ce je valjda neko uociti,bila prije na 16kama....sad na 14kama





.....
 
Član
RE: Ne prodajem, samo se hvalim :D ( Nove slike )

kolko je ovo sigurno sto ti radis?
mislim hoce li se sta desiti s vremenom,otpasti ili tak nesto,i kak se ponasa na 200km/h
 
Član
RE: Ne prodajem, samo se hvalim :D ( Nove slike )

extra
ja sam vidio na crnom Aveu ovo i pravo dobro izgleda jesi ti radio ili?
 
RE: Ne prodajem, samo se hvalim :D ( Nove slike )

konacno pitanje da valja hehe...

slikao bih cijeli proces ali vjeruj da mi nepadne na pamet,vazda u poslu do vrata...fabricki varovi se uklone,odredim dovoljan ''ET'' po zelji,centriram da valja pa varim punim varom (i vise nego sto je fabricki bilo) i zastitim od korozije...
nijedna na balansu do sada nije trazila preko 30 grama (sve oko 15-20-25)
momci kojima sam radio do sada se nisu zalili da felge tresu,a mogu ti dati i brojeve telefona pa cuj i od njih..

s1ck je napisao(la):
extra
ja sam vidio na crnom Aveu ovo i pravo dobro izgleda jesi ti radio ili?

jesam....Sanjin crni Aveo (sa bijelim krovom) bile prije ove na njemu http://www.bhtuning.com/alu-flge-16-sa-gumama-195-50-16-t-48664.html
 
Član
RE: Ne prodajem, samo se hvalim :D ( Nove slike )

AldinShpura je napisao(la):
konacno pitanje da valja hehe...

slikao bih cijeli proces ali vjeruj da mi nepadne na pamet,vazda u poslu do vrata...fabricki varovi se uklone,odredim dovoljan ''ET'' po zelji,centriram da valja pa varim punim varom (i vise nego sto je fabricki bilo) i zastitim od korozije...
nijedna na balansu do sada nije trazila preko 30 grama (sve oko 15-20-25)
momci kojima sam radio do sada se nisu zalili da felge tresu,a mogu ti dati i brojeve telefona pa cuj i od njih..

s1ck je napisao(la):
extra
ja sam vidio na crnom Aveu ovo i pravo dobro izgleda jesi ti radio ili?

jesam....Sanjin crni Aveo (sa bijelim krovom) bile prije ove na njemu http://www.bhtuning.com/alu-flge-16-sa-gumama-195-50-16-t-48664.html



e taj jeste
mogu ti reci da drama dobro izgleda svaka cast bas sam neki dan zagledao i odma sam pomislio da si ti radio!
 
Član
RE: Ne prodajem, samo se hvalim :D ( Nove slike )

premocno je ovo,svaka cast,samo naprijed,koliko vidim bit ce jos musterija;););)
 
RE: Ne prodajem, samo se hvalim :D ( Nove slike )

ArminM je napisao(la):
premocno je ovo,svaka cast,samo naprijed,koliko vidim bit ce jos musterija;););)

bilo ili ne,samo sam pokazao da malo maste cini mnoge sretnim :D a sto se cijene tice mislim da i nije previse,do sada je najniza bila 100 najveca 140 posto su kod jednog felge same od sebe bile udarane,krive,pustale oko falca pa i samim tim bilo vise posla...i jos nesto,nijedna musterija nije dala da izmjestam ventile s vanjske strane,puhanje guma zahtjeva malo vise vremena ali ipak su ostavljali cist falc...
 
Top