Projekt:BMW 760 LI -2005 /cabrio/

Projekt:BMW 760 LI -2005 /cabrio/

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
goran16v je napisao(la):
Default je napisao(la):
evo nekih udarenij 7ica sa www.mobile.de


ni jedna nije starija od 2004 godine (koliko sam skonto to i trebate...) raspon cijena je od 7,000 EUR pa sve do 99,900 EUR, nadam se da ce biti nesto interesantno ,)

Ima havarija, samo je svega par prodizenih Li, s tim sto su sve osim bijele nepdobne za donatora, a i bijeli je 30 000 EUR, a unutrasnjost je neodgovarajuca

Hvala, konstantno pratim sve internetske stranice oglasa gdje se prodaju vozila pa su mi poznati svi ti auti s cijenama.Do sada nista nije bilo idealno povoljno za mene ali se nadam da ce uskoro sigurno biti /snijeg i godisnje doba idu mi na "ruku"/ Kako se vani psiholoski i stvarno ekonomski osjeca dah krize to je mozda prilika za povoljni kompletan auto...:icon_idea:
 
Član
svaka cast stvarno.. ova oprema ovo u zivotu nikad vidjeo nisam .. jao boze pa u ovome je i ovako zadovoljstvo sjediti :)... sretno u daljnjim radovima... naci ces ti to sto ti treba ;)
 
Član
ogroman respect
prvo sto sam pomislio kad sam vidio prvu sliku bilo je:jao koji krs...onda vidim sta si sve radio i sta si do sad popravio i nimalo vise ne sumnjam...svaka cast i sretno u radovima,unutrasnjost ovg bmw-a je vrh;);)
 
Član
Gorane,Gorane...Crni gorane.... Pa brate sta je ovo...Ovo ne vjerujem svojim ocima...A kada pomislim da ce ovo biti jedna extrema LI bembara....Na koju se lijepe musice, a o zenama da ne pricam.... Morash nas redovno izvjestavat sa updetom i sllikama....Ovo je najludi projekat sto sam do sada vidio... Puno srece u daljnim radovima... (trebat ce ti ;)
 
Član
Dalibor-Zg je napisao(la):
Nedavno sam kupio (26. 10 2008.) karambolirani BMW 760li 2005g, 26 000 km....


Slike nakon prvog ciscenja i servisiranja daju naslutiti da ce biti dosta posla oko uredenja novog vozila....Vrijeme je kisovito i nedozvoljava mi da ucinim brze radove koji slijede...Pokrenuo sam motor, i provjerio svu bitnu elektroniku koja radi...Auto ima 26 000 km i steta sto je dulje vrijeme stajao ..Ne stignem pisati ni citati po forumu jer nastojim sto vise s majstorima uciniti posla na vozilu...



svaka čast ti stvarno ALI STVARNO voliš aute
ti si starija verzija mene voliš dići aute iz mrtvih
samo naprijed;)
 
Član
Svaka tebi cast jarane...
Treba imati muda pa kupiti onakvu harabatinu za projekat, da me izvinete....
Ja nocima ne bih spavao, ne bih ja to mogao izdrzati...
 
Član
Meni je zelja vidjet na sto ce ovo sve izac al u ovom se provozat jok bogami negubi se meni glava jos a ko god da ga je ovako stuko nije dobar s glavom et boga mi..A kad ste se vec odlucili na projekt onda vam zelim puno srece jel ovako nest uzet radit jebo ti volova jaja ovdje su slonska potrebna.:icon_eek::icon_eek::icon_eek::lol:
 
evo naletio sam na ovo pa ako te zanimalo pogledaj

http://www.autopijaca.ba/index.php?vozilo=54&page=0&view=50314
 
Super Moderator
pa jes dado je na to i mislio ako mu se svidja da uzme ovog popravit :D

evo to je taj BMW samo vise slika ima... nije puno udaren nece mu se svidit :D nije izazov :p

http://www.autodjukanovic.ba/index.php?sel=1&vozilo=0&page=0&view=49
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top