Projekt:BMW 760 LI -2005 /cabrio/

Projekt:BMW 760 LI -2005 /cabrio/

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
SVAKA CAST na hrabrosti... joj place mi se kakva je steta al napravit ce se pa cemo vidjeti...ima jedna ista ista u Sarajevu
 
arminnn je napisao(la):
SVAKA CAST na hrabrosti... joj place mi se kakva je steta al napravit ce se pa cemo vidjeti...ima jedna ista ista u Sarajevu
Ajde mi doznaj za tu u Sarajevu, (eventualno broj tel. ili slike ??) ako je na prodaju ili mozda za dijelove.
Meni treba LI-produzena varjanta s redizajnom poslije 4mj 2005.
Idealno bi bilo da je udarena naprijed jer tada bi i cijena bila vjerojatno povoljna... (moj je sprijeda skroz OK)
 
Član
Dalibor-Zg je napisao(la):
arminnn je napisao(la):
SVAKA CAST na hrabrosti... joj place mi se kakva je steta al napravit ce se pa cemo vidjeti...ima jedna ista ista u Sarajevu
Ajde mi doznaj za tu u Sarajevu, (eventualno broj tel. ili slike ??) ako je na prodaju ili mozda za dijelove.
Meni treba LI-produzena varjanta s redizajnom poslije 4mj 2005.
Idealno bi bilo da je udarena naprijed jer tada bi i cijena bila vjerojatno povoljna... (moj je sprijeda skroz OK)

ova je tip-top isto je LI nisam je vidio odavno vozio je od jarana brat pa cu ga pitat sta je bilo s tim autom pa ti javim
 
Evo kako sam to radio nekada....


Potrazio sam neke slike/polaroid koje posjedujem kako sam 80-ih sastavljao/rastavljao sedmice (E-23)koje neke i danas voze.Zao mi je sto tada nisam slikao sva vozila i faze popravka te imao bolju foto-opremu....



scan0007wk4.jpg


scan0008hx8.jpg


scan0010kq3.jpg


scan0014pa9.jpg


scan0018hk5.jpg


scan0019sm4.jpg


scan0023pn4.jpg


scan0022pk6.jpg


scan0013xu3.jpg


scan0021dj3.jpg


scan0009kx0.jpg


scan0011pn6.jpg


scan0012dn7.jpg


scan0017yy4.jpg




Donja slika prikazuje BMW 733i oko 1986-7 godine na M25 "ringu" oko Londona gdje je to vozilo iz Zagreba do Londona vise puta sretno odvozilo nakon spajanja i popravka u ZG.......

scan0020ju0.jpg


scan0024ta4.jpg



Slika BMW-a 750 il gdje je ukraden u veljaci 1995g.

scan0025pv0.jpg
[/QUOTE]
 
ovo se zove covjek sa stilom..svaka cast legendoo..;)
divno je ovo svee..nemam rijeci..
ovakav nam je jedan trebao na forumu..:icon_smile:
 
Član
hmm planiras stvarno od njega praviti cabrio ili cekas da uganjas jos nekog polupanog pa mu uzmes krov u donaciju itd itd... ako bash planiras napraviti cabria to je ludilo nad ludilima i to bi bio massss respekt samo me interesuje kako bi napravio taj krov i dali bi imao sklopivi krov ili onako for ever cabrio...
 
Član
Mislim da je stavio "cabrio" u naziv teme samo zato sto sada izgleda kao cabrio, no sve je moguce...

Samo naprijed druze, ima ovdje puno posla sto znas i sam, ali vjerujem da ce se isplatiti ako sve lagano i fino uradi... Jos je to 760LI, ladja od auta...
 
Legend
Bice punooo punooooo posla,auto je "moze se reci" novo satrano......o isplativosti da ne govorimo jer vidi se da volis bavarca......



btw jesi ikad nasao ukradenog ??

svaka cast....poznat si sa drugog foruma , auta su za sve pohvale ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top