Projekt:BMW 760 LI -2005 /cabrio/

Projekt:BMW 760 LI -2005 /cabrio/

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
da nisam gledo na model nego sam vidio toga slupanog pa sam ti kopiro link da pogledaš možda te bude zanimalo jer može se prevest u hr nije plaćena carina i porez
 
Član
Stvarno treba priznati da tu ima posla i i treba puno znanja i para! Vidio sam taj bmw u oglasima i dugo se je prodavao mislim da je cijena bila 10000 Eura, čak sam razmišljao otić pogledat. Moja iskustva govore da nepostoji stvar koja se nada posložit, kakve sam karambole vidio i nakraju se čak i vozio u tim autima ovo je možda 50% od tih. Doduše ovdje je stvarno teško doć do dijelova pošto je LI ali sve se može uz puno volje i malo sreće! Ja sam slagao auto iz poplave i čekao isto svoju priliku, naravno prošlo je dugo vremena ali sam uspio, čak za manje novaca nego sam odlučio ulagat u taj projekat!

U svako mlučaju vjerujem da će BMW uskoro bit na cesti!
Stari puno sreće ti želim!
 
Originally Posted by Estoril :
Sad ti složi 760li do kraja pa ga prodaj njemu! :icon_question:


Ja svoje BMW-e sa 12 cil. ne prodajem! ;)
Kraj njih se jedino moze sagraditi kapelica gdje se posjetioci mogu pomoliti za brz oporavak i dugo zdravlje :lol:
__________________

Toliko da se zna !!!!! :icon_smile:
__________________
 
Član
:cool:SVAKA CAST CARE!!!!sve najbolje !!!
Postavljaj samo slike kako budes radio ponesto na kolima...poz i srecno!
 
Član
ala imenjace brate dragi aferim ti na ovom projektu...
Ja ne bih imao hrabrosti za ovo ni u kom slucaju.
Sa srecom ti...i da sto prije ugleda cestu.
 
Član
Neznam sta bih ti rekao, nego s srecom i postavi slike da i mi obicni smrtnici vidimo kako se to radi.
Sve najbolje.
 
duleprof je napisao(la):
Neznam sta bih ti rekao, nego s srecom i postavi slike da i mi obicni smrtnici vidimo kako se to radi.
Sve najbolje.

Evo nekih slika od danas, izvukao iz garaze, zapalio motor, pripremio za dugacak put...

Slike:...................http://img21.imageshack.us/gal.php?g=3086095.jpg
 
svaka cast druze na ovom, a i na svim tvojim projektima;)
kad sam vidio ovo auto,mogao sam plakat :icon_cry: pa ko ga ovako skrsi, ja mislio totalna steta,ali kod tebe toga nema:lol:
puno srece u nastavku i redovno postavljaj slike:cool:
 
Član
Sad gledam slike nove... i više mi ništa nije jasno... vidio sam sve šta si pravio, sastavljao i sl... i svaka ti čast... ali ako ovo iko sastavi od najmanje 3 razbijena auta sa ovolikom štetom... nevjerujem... ako se sastavi bez nove školjke, eto me pravo u Zagreb da te častim pićem, i tebe i sve one koji budu učestvovali u radovima na istom.

Samo naprijed, sve najbolje i puno sreće... da ne pametujem puno, znaš bolje od mene šta ti je i kako najbolje.

pozzz.
 
Član
U je.. tu ce biti posla.
Svaka cast!
Ako moze da nas izvjestavas o napretku i daljnim radovima bio bih zahvalan.:icon_smile:
Pozdrav

Ps jel se to meni cini ili auto radi? Nekakav dim je iza na slikama
 
duleprof je napisao(la):
Ps jel se to meni cini ili auto radi? Nekakav dim je iza na slikama


Da auto radi, jos najesen je uredeno to oko motora i sada sam ga samo jos jednom upalio da radi 5 minuta prije puta .......
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top