Projekat Škoda Favorit - Komentari projekta

Projekat Škoda Favorit - Komentari projekta

Član
RE: Pocelo se pomalo sa radovima na skodi favorit ( Pomjesala vodu i ulje )

technoGeek je napisao(la):
Ne ganjaj 1.3 od Felicie, hoce potrositi a ne ide nikako. Procesljaj malo, kreni od tog 1.6, pa vidi sta bi se jos moglo ;)

A znam da je mrtav, ko i moj...a sad nezz za 1.6 ovaj iz felicije mpi sa 75 ks do sad najprihvatljiviji

sanchez22 je napisao(la):
kad uradis generalku masini osvjezis je malo skini one ofirne folije sa auta,il stavi kvalitetne il nemoj nista,uruglis auto beze.sretno u sarafanju....;)

folije i ja planiram skinuti, kvaliteta nidje veze, a sarafanje uskoro ja se nadam...
 
Član
RE: Pocelo se pomalo sa radovima na skodi favorit

Ma samo neka se radi......ide to fino...a felge su super ispale samo malo bolje slike i to je to...pozzz:cool:
 
Član
RE: Pocelo se pomalo sa radovima na skodi favorit

bad_look je napisao(la):
Ma samo neka se radi......ide to fino...a felge su super ispale samo malo bolje slike i to je to...pozzz:cool:
[/quote

ma bice i boljih slika uskoro...pozzz
 
Početnik
RE: Pocelo se pomalo sa radovima na skodi favorit

Juce sam vidio skodilaka spustao si se odozgo sa Anexa, Cenexa kakol' se vec zove ***** li ga :D


Prelijepa je za oko stv. :) ;)
 
Član
RE: Pocelo se pomalo sa radovima na skodi favorit

G2_1.6B je napisao(la):
Juce sam vidio skodilaka spustao si se odozgo sa Anexa, Cenexa kakol' se vec zove je*em li ga :D


Prelijepa je za oko stv. :) ;)

Anex :icon_smile: hvala hvala moze jos bolje al sam generalno zadovoljan...Trebao si svirati nisam te primjetio jbg...=)
 
Član
RE: Pocelo se pomalo sa radovima na skodi favorit

fino, fino ;)

a to za motor, dihtung epidemija, heh... najbolje ti je bilo cistit ako si sve skidao i vadio, pa tada... jedino onda se mogu neke stvari fino ocistit... kod mene se motor citav dan ribao, celicnom, tecnostima, nema cim nije, svega bilo, speklo...
 

Lav

Član
RE: Pocelo se pomalo sa radovima na skodi favorit

ima tu jos trljanja, ne sjaji se ni blizu kako bi trebalo
 
Član
RE: Pocelo se pomalo sa radovima na skodi favorit

Evo nasao sam nesto slika od skodilaka... Sto sam pakovao drugaru tablu i jos neke sitnice... :)

Evo slike na linku, da ti ne zatrpavam temu, ima ih dosta...
Slabo imam slika tapacira, ali vide se na par slika...

http://imageshack.us/g/841/75461770.jpg/

I taj prednji branik sam mu ja radio, samo je limar izgitovao i ofarbao...
Ako ti se svidja, i zanima te kako se pravi... Rado cu ti objasniti :)
 
Član
RE: Pocelo se pomalo sa radovima na skodi favorit

BoroLO je napisao(la):
Evo nasao sam nesto slika od skodilaka... Sto sam pakovao drugaru tablu i jos neke sitnice... :)

Evo slike na linku, da ti ne zatrpavam temu, ima ih dosta...
Slabo imam slika tapacira, ali vide se na par slika...

http://imageshack.us/g/841/75461770.jpg/

I taj prednji branik sam mu ja radio, samo je limar izgitovao i ofarbao...
Ako ti se svidja, i zanima te kako se pravi... Rado cu ti objasniti :)

Aaaaa jbt kako dobro izgleda, def sl investicija ce da bude uzimanje felicije i prepakivanje svega :D, hvala ti druze na slikama, a ako budem odlucio def. za ovakvu karambolku znam kome cu se obratiti :D ;)
 
RE: Pocelo se pomalo sa radovima na skodi favorit ( konacno felge )

lijep auto ;) svaka cast odlicno uredjen :icon_smile: nije cesta pojava takav na cesti a izgleda super :cool:

samo naprijed ;)
 
Član
RE: Pocelo se pomalo sa radovima na skodi favorit ( konacno felge )

GolFanatiCars je napisao(la):
lijep auto ;) svaka cast odlicno uredjen :icon_smile: nije cesta pojava takav na cesti a izgleda super :cool:

samo naprijed ;)

Hvala druze, trudim se da na nesto lici...:cool::cool:
 
RE: Pocelo se pomalo sa radovima na skodi favorit ( konacno felge )

koje su dimenzije guma? uzmi cent uze i samo onaj rub na blatobranu skuckaj i nece kacit...nema potrebe za prosirivanjem ja mislim...a opruge su ti dovoljne da spustis....gewinde su ipak preskupa investicija....samo udri dalje....;) i dobra je ideja ovo sa tablom od felicije
 
Član
RE: Pocelo se pomalo sa radovima na skodi favorit ( i jos jedna bordo skoda )

Večeras bila parkirana škoda na parkingu kod energoinvesta jel??pozzz
 
Top