Projekat Škoda Favorit - Komentari projekta

Projekat Škoda Favorit - Komentari projekta

Član
RE: Pocelo se pomalo sa radovima na skodi favorit

tito_i_partija je napisao(la):
ja sma imo opruge za favoritku znaci jedva ih prodoa dobio jeftino uz neke felge pa ajd reko prodace se nemam sta izgubit...ej reko nikad vise, a nisam mogo ni sanjat da ce nekom trebat...ajd ako naletim djegod opet javim ti...a nove ti mogu nabavit nije frka, al kosta....

hehe ja mislim da sam jedini u BiH koji sredjuje ovo auto :icon_smile: a cijena kolika je ako nije prob. da mi napises da znam na cemu sam.

tibor987 je napisao(la):
A cuj, ti odaberi stra ces, ja ti to dovucem vamo...nisam ni ja svoje dijelove nalazio po buvljacima na Balkanu heheh ;)

a gdje bih mogao pogledati, lako bih se dog. ja i ti za ostalo....
 
Član
RE: Pocelo se pomalo sa radovima na skodi favorit

Lijepo druze, fino napredujes...na tvom mjestu ne bi stavljao t eobrve po farovima, to je toliko isfurano da jednostavno n emoze ispast kako treba, pogotovo na favorisu koja bas i nije neke linije za moderni tuning stylanje...keep it small, keep it simple, zaglancaj karambolke, spusti i sto interesantnije felne, nek epolirane na ovu boju idu ko budali samar...

A ako hoces neke dijelove da pogledas, svrati na www.spoilercentrum.cz, odatle mogu skoro pa sve dovuci ovamo ;)
 
Član
RE: Pocelo se pomalo sa radovima na skodi favorit

tibor987 je napisao(la):
Lijepo druze, fino napredujes...na tvom mjestu ne bi stavljao t eobrve po farovima, to je toliko isfurano da jednostavno n emoze ispast kako treba, pogotovo na favorisu koja bas i nije neke linije za moderni tuning stylanje...keep it small, keep it simple, zaglancaj karambolke, spusti i sto interesantnije felne, nek epolirane na ovu boju idu ko budali samar...

A ako hoces neke dijelove da pogledas, svrati na www.spoilercentrum.cz, odatle mogu skoro pa sve dovuci ovamo ;)

a i ja se dvoumim dali da ih stavim, dok ih zavrsim pa cu vidjeti, a sto se tice ovih cijena kako da preracunam u marke koliko sta kosta...??

Zaboravih napisati felge za sad idu ATS 7x15 polirane sa gumama 195 50 i 205 50...
 
Član
RE: Pocelo se pomalo sa radovima na skodi favorit

Super skodilak druze,nego jedno pitanje gdje si uzeo ove 15% folije ;)
 
Član
RE: Pocelo se pomalo sa radovima na skodi favorit

ukucaj samo u google tecajni kalkulator, izaberes CKZ ( Ceske krune ) a vamo da racuna u Eurima i ostalo znas ;)
 
Član
RE: Pocelo se pomalo sa radovima na skodi favorit

Chuza je napisao(la):
Super skodilak druze,nego jedno pitanje gdje si uzeo ove 15% folije ;)
hvala druze...;)
Uzeo kod covjeka na pijaci na cengic vili...7 km kosta i moze biti za dva bocna i sajbu naprimjer da zatamnis.....
 
Član
RE: Pocelo se pomalo sa radovima na skodi favorit

Selmir1 je napisao(la):
Chuza je napisao(la):
Super skodilak druze,nego jedno pitanje gdje si uzeo ove 15% folije ;)
hvala druze...;)
Uzeo kod covjeka na pijaci na cengic vili...7 km kosta i moze biti za dva bocna i sajbu naprimjer da zatamnis.....

Na kojoj pijaci na C.V. mislis na otoku dole gdje su oni kontejneri gdje se nalazi de mi pojasni ;)
 
Član
RE: Pocelo se pomalo sa radovima na skodi favorit

Chuza je napisao(la):
Selmir1 je napisao(la):
Chuza je napisao(la):
Super skodilak druze,nego jedno pitanje gdje si uzeo ove 15% folije ;)
hvala druze...;)
Uzeo kod covjeka na pijaci na cengic vili...7 km kosta i moze biti za dva bocna i sajbu naprimjer da zatamnis.....

Na kojoj pijaci na C.V. mislis na otoku dole gdje su oni kontejneri gdje se nalazi de mi pojasni ;)

izvini sto si cekao na odg...ev slika da ne pisem sad i ne objasnjavam



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: Pocelo se pomalo sa radovima na skodi favorit

Hvala veliko sad znam gdje je necu fulit valjda :)
 
Član
RE: Pocelo se pomalo sa radovima na skodi favorit

Chuza je napisao(la):
Hvala veliko sad znam gdje je necu fulit valjda :)

ma neces, ako treba zovi da ti pokazem nije prob. ;);) mada je ne mozes fuliti vidi se sa glavne ulice
 
Član
RE: Pocelo se pomalo sa radovima na skodi favorit

Sredit cemo to, sutra vec pocinjem ti naganjat "sredstvo prizemljenja" ;)
 
Top