Projekat Škoda Favorit - Komentari projekta

Projekat Škoda Favorit - Komentari projekta

Administrator
RE: Pocelo se pomalo sa radovima na skodi favorit ( felge na strani 4 )

pravo fine felgice... samo ih doooooobro ispoliraj da se sjaje:cool:

kao da ti prednji branik nije najbolje uklopio, bar na desnoj strani...

pored spustanja njoj treba jedno farbanje branika u boju auta... bilo bi 100x ljepse ;)
 
Član
RE: Pocelo se pomalo sa radovima na skodi favorit ( felge na strani 4 )

Felgice ne vjerujem da ce ostati na njoj, ici ce ats kad ih ispoliram...A vidio sam i ja prednji branik moram ga popraviti...
Spustanje uskoro ako ne nabavim opruge ide brusilicom :lol: a farbanje branika i ja mislim da bi trebalo u boju auta i da bi bilo dosta ljepse....
 
Član
RE: Pocelo se pomalo sa radovima na skodi favorit ( felge na strani 4 )

Skodilak :) Hmmm ....
Ja i drug smo njemu radili skodu pre par godina...

Evo par predloga i saveta :)

Od Felicije staje tabla saf na saf u favorita ;)
Sedista takodje, predji tapaciri takodje...

Oko zadnjih ima malo muke da se preprave :)



Prednji i zadnji branik od felicije mogu da se preseku do pola po duzini, i donji deo fest leze na Favoritov branik kao dodatak i jako lepo izgleda... :) samo se neki plasticar malo pozabavi da polepi i to je to :)

Pokusacu da ti slikam auto ovi dana, da vidis slike i o cemu se radi :)
 
Član
RE: Pocelo se pomalo sa radovima na skodi favorit ( felge na strani 4 )

fino ti ide sredjivanje, jel ovo ona skoda sto se vrtila pod rucnom kod interexa
a mozda su ti i ljepse ove flege trenutno samo da ih sredis malo?
 
Član
RE: Pocelo se pomalo sa radovima na skodi favorit ( felge na strani 4 )

BoroLO je napisao(la):
Skodilak :) Hmmm ....
Ja i drug smo njemu radili skodu pre par godina...

Evo par predloga i saveta :)

Od Felicije staje tabla saf na saf u favorita ;)
Sedista takodje, predji tapaciri takodje...

Oko zadnjih ima malo muke da se preprave :)



Prednji i zadnji branik od felicije mogu da se preseku do pola po duzini, i donji deo fest leze na Favoritov branik kao dodatak i jako lepo izgleda... :) samo se neki plasticar malo pozabavi da polepi i to je to :)

Pokusacu da ti slikam auto ovi dana, da vidis slike i o cemu se radi :)

Hvala druze na savjetima u planu je svakako tabla od felicije, a posto mogu i tapacirunzi mozda i oni vidjeti cu. Ako ti nije tesko za te slike i hvala jos jednom ;)

s1ck je napisao(la):
fino ti ide sredjivanje, jel ovo ona skoda sto se vrtila pod rucnom kod interexa
a mozda su ti i ljepse ove flege trenutno samo da ih sredis malo?

hvala hvala, jeste smedja je bila, a felge ne znam vidjeti cu jos kad ispoliram ats i postavim i naravno spustim je:cool::cool:
 
Član
RE: Pocelo se pomalo sa radovima na skodi favorit ( Pomjesala vodu i ulje )

koji sam ja maler...:icon_sad:
 
Član
RE: Pocelo se pomalo sa radovima na skodi favorit ( Pomjesala vodu i ulje )

pioneer_09 je napisao(la):
sta je bilo drug?

a registrovao auto felge pri kraju kontao jos par sitnica uraditi i motor mi ode i sad sve pare sto sam kontao za to dati moram dati za motor :icon_sad: al hajd gledam to sa bolje strane, nadam se da cu ubaciti neki bolji motor...
 
RE: Pocelo se pomalo sa radovima na skodi favorit ( Pomjesala vodu i ulje )

ebg druze,zao mi fkt...al belaj dodje tako kad je sve bajno :icon_confused:

No sad dobro razmisli o motoru,mozda bi bilo dobro da uzmes neki TD+i :D lijepa bi kombinacija bila ako imas sredstva ;)
 
Član
RE: Pocelo se pomalo sa radovima na skodi favorit ( Pomjesala vodu i ulje )

renault_fan je napisao(la):
ebg druze,zao mi fkt...al belaj dodje tako kad je sve bajno :icon_confused:

No sad dobro razmisli o motoru,mozda bi bilo dobro da uzmes neki TD+i :D lijepa bi kombinacija bila ako imas sredstva ;)

a jbt ga :icon_sad: mora covjeka nes zezati... a o motoru razmisljam, moram vidjeti i sa majstorom sta moze stati, sta odgovara a ja bih najradije neki benzinski preko 100 hp pa sad cemo vidjeti...
 
RE: Pocelo se pomalo sa radovima na skodi favorit ( Pomjesala vodu i ulje )

ne mozes tek tako ubacit motor od 100+ ks, moro bi citav trap zamijenit, nego ganjaj od Felicije kakav 1.3 ili 1.6B ako se moze ubacit
 
Član
RE: Pocelo se pomalo sa radovima na skodi favorit ( Pomjesala vodu i ulje )

GreenDevil je napisao(la):
ne mozes tek tako ubacit motor od 100+ ks, moro bi citav trap zamijenit, nego ganjaj od Felicije kakav 1.3 ili 1.6B ako se moze ubacit

mah znam, dok ne vidim koliko mi je dug jorgan nista ne znam, a to od felicije 1.3 nezz na isto dodjem, a u 1.6 se nisam vozio pa nezz na cemu sam....a ovo preko 100 ks bilo bi lijepo al tesko da ce biti nes od toga....
 
RE: Pocelo se pomalo sa radovima na skodi favorit ( Pomjesala vodu i ulje )

Ne ganjaj 1.3 od Felicie, hoce potrositi a ne ide nikako. Procesljaj malo, kreni od tog 1.6, pa vidi sta bi se jos moglo ;)
 
Član
RE: Pocelo se pomalo sa radovima na skodi favorit ( Pomjesala vodu i ulje )

kad uradis generalku masini osvjezis je malo skini one ofirne folije sa auta,il stavi kvalitetne il nemoj nista,uruglis auto beze.sretno u sarafanju....;)
 
Top